Zero waste z AD naturalnie

Natura jest wpisana w DNA marki AD. Stawiamy na naturalne materiały, jak kamień: marmur i granit. Dbamy o środowisko, wspierając sadzenie lasów. Wpisujemy się w ekologiczny styl życia naszych Klientów, także dzięki ekologicznemu opakowaniu produktów.

szara umywalka z kamienia naturalnego, marmurowa ergonomiczna umywalka
Umywalki z granitu i marmuru doskonałej jakości

Pieczołowicie wybierając naturalny materiał, z którego powstaje każda umywalka AD, od samego początku mieliśmy na uwadze jakość kamienia. Naszym celem jest bowiem nie tylko dostarczenie produktu o wyjątkowym minimalistycznym designie i oryginalnej fakturze. Pragniemy, by nowoczesne aranżacje łazienek cieszyły naszych Klientów i ich gości przez długie lata.

Decydując się na intrygujący czarny granit, ekskluzywny biały marmur lub elegancki szary marmur, otrzymujesz nie tylko piękną, ale i wytrzymałą umywalkę. Dzięki systematycznej i delikatnej pielęgnacji wygląd naturalnego kamienia utrzymuje się bardzo długo.

Ekologiczne opakowanie

Umywalki z kamienia naturalnego AD są pakowane w skrzynie wykonane z długich i wąskich wiórów drzewnych (płyt OSB). Surowiec, i dzięki niemu gotowe opakowanie, charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi i doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi.

Każda płyta jest odporna na zginanie, rozciąganie i ściskanie. To cecha o szczególnym znaczeniu ze względu na wagę umywalki.

Skrzynie są wytrzymałe i lekkie, odporne na wilgoć, mają ciekawy wygląd, z punktu widzenia designu, i posiadają możliwość ekologicznej likwidacji resztek. Dzięki temu powstało opakowanie, które świetnie sprawdza się w roli zabezpieczenia umywalki przed uszkodzeniami w czasie transportu ale też może być ponownie wielokrotnie wykorzystywane do innych celów jak np. skrzynka na narzędzia.

skrzynia z płyt osb, skrzynia do przechowywania, skrzynia zero waste

Cenimy naturalne surowce, ich niepowtarzalny wzór, strukturę. Jesteśmy zachwyceni pomysłami designerów i talentem wykonawców. Namawiamy do hodowli żywych roślin w łazience. Sadzimy drzewa. Wierzymy, że to nie wszystko, co jeszcze uda nam się zrobić, by pomóc przyrodzie, która codziennie koi nas, zapewnia życiodajny tlen i fascynuje!