Wanna przyścienna UPSALA doskonale wpisuje się we wnęki, jak i tworzy nowoczesne strefy kąpielowe łącząc rolę wanny i kabiny prysznicowej. Dostępność długości: 150, 160 i 170 cm pozwala precyzyjnie dopasować wannę do przeznaczonego jej miejsca. 

Najbardziej cenione zalety wanny akrylowej UPSALA:

  • szerokie naroże można wykorzystać na kosmetyki lub akcesoria,
  • wzmocniony bok wanny pozwala montować parawan nawannowy,
  • bezpieczny stelaż z ośmioma punktami podparcia,
  • idealnie wyprofilowane, wydłużone, wygodne oparcie.

Wanna narożna wielofunkcyjna dostępna w lewym wariancie montażu.

Wanna przyścienna prawa, 150 cm, z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1500 x 750 x 580 mm

Wanna przyścienna prawa, 160 cm, z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1600 x 750 x 580 mm

Wanna przyścienna prawa, 170 cm, z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1700 x 750 x 580 mm

Wanna przyścienna UPSALA posiada wiele estetycznych i funkcjonalnych zalet. Szerokie naroże oraz rant krótkiego boku mogą służyć jako półka na kosmetyki lub akcesoria. Umiejscowienie korka przy krótkiej ścianie, a nie na środku, eliminuje problem przypadkowego otwierania podczas kąpieli. Ponadto instalacja parawanu nawannowego oraz płaska i niemalże pionowa ścianka krótszego boku wanny tworzą komfortową kabinę prysznicową we wnętrzu UPSALI. Oszczędza się tym samym przestrzeń i podnosi funkcjonalność nawet małej łazienki. 

Ponadczasowy kształt wanny odnajdzie się w każdym stylu. Wygląda znakomicie w stałych wnękach pomieszczenia, jak i przy zaprojektowanych dla niej ściankach działowych. Powstająca w ten sposób nowoczesna przestrzeń kąpielowa cechuje się intymną atmosferą. Solidne wykonanie wanny i ciepły miły w dotyku materiał wanny oraz aranżacja otoczenia sprzyjają odprężeniu.

Każdy model wanny UPSALA ma w komplecie: syfon, rurę odpływową i stelaż wzmacniający do poziomowania oraz korek klik klak w kolorze chrom.

Aby dopasować detale wanny do wnętrza istnieje możliwość dokupienia korka klik-klak w kolorze tj. chrom szczotkowany, biały połysk, czarny matowy, złoty połysk lub złoty szczotkowany.

Połączenie bieli z beżami i złotem, duże lustro i roślinność sprawiają, że nawet niewielka łazienka będzie wyglądała zjawiskowo i ponadczasowo.
łazienka z wanną przyścienną, biała wanna z wytrzymałego akrylu
UPSALA prawa narożna jako wanna dającą poczucie wygody a jednocześnie nadająca się do niewielkich łazienek.
Piękna a zarazem funkcjonalna wanna UPSALA sprawdzi się doskonale w każdej, nawet niewielkiej przestrzeni.
strefa kąpielowa z wanną przyścienną z akrylu, nowoczesna wanna narożna w białym kolorze
Precyzyjne dopasowanie do wnęki oraz stabilny stelaż, wzmocnione dno i bok, pozwalają rozkoszować się bezpieczną i przyjemną kąpielą.
strefa kąpielowa z wanną przyścienną z akrylu, nowoczesna wanna narożna w białym kolorze
Biel wanny i drewniane deski to klasyczne, sprawdzone od lat połączenie tworzące eleganckie i sprzyjające relaksowi wnętrze.
strefa kąpielowa z narożną wanną akrylową, jasna łazienka z wnęką, łazienka z wanną przyścienną
UPSALA prawa przyścienna w aranżacji z niską ścianką działową służącą jako dodatkowe miejsce na akcesoria.
łazienka z wanną przyścienną, biała wanna z wytrzymałego akrylu
Piękna biel i minimalistyczny design idealnie wpisały się w elegancką ciemną łazienkę, łączącą efektowne kolory, kompozycje materiałów oraz wyposażenie.
biała wanna przyścienna, wanna narożna w ciemnej łazience, wanna z parawanem
UPSALA lewa 2w1 pełniąca funkcję wanny oraz kabiny prysznicowej, dzięki możliwości montażu parawanu oraz niemalże pionowej ściance wanny.

Większa część lodowca Upsala leży na spornym terytorium między Chile a Argentyną. Koniec lodowca znajduje się w kanale Upsala w Lago Argentino. Lodowiec Upsala jest dobrze znany z szybkiego wycofywania się, co wielu uważa za dowód globalnego ocieplenia.