To innowacyjne rozwiązanie, które stanowi alternatywę dla wanien z tradycyjną baterią. Dedykowana jest dla wszystkich tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i swobodę podczas kąpieli. Wanna narożna UPSALA wyposażona w system doskonale wpisuje się we wnęki, jak i tworzy nowoczesne strefy kąpielowe łącząc rolę wanny i kabiny prysznicowej. Dzięki wyposażeniu w system napełniania przez przelew z regulacją temperatury, wanna jest kompletnym rozwiązaniem gotowym do podłączenia do wody. 

Wanna narożna UPSALA z systemem napełniania przez przelew i regulacją temperatury dostępna w lewym wariancie montażu.

Wanna narożna prawa 160 cm z systemem napełniania przez przelew i regulacją temperatury Wymiary (długość  x szerokość x wysokość): 1500 x 750 x 580 mm

Wanna UPSALA z systemem napełniania przez przelew i regulacją temperatury to rozwiązanie, które uczyni Twoje chwile w wannie absolutnie wyjątkowymi. To więcej niż zwykła wanna; to kawałek luksusu i innowacyjności, który przekształci Twoją łazienkę w strefę relaksu i estetyki.

  Najbardziej cenione zalety wanny narożnej UPSALA wyposażonej w system:

  • brak wystającej wylewki gwarantuje bezpieczną zabawę Twojego dziecka podczas wodnych harcy oraz zapewnia dużą swobodę ruchu w wannie
  • brak wystającej wylewki eliminuje ryzyko kolizji z parawanem nawannowym,
  • kompletny system zainstalowany w wannie, który wymaga jedynie podłączenia do wody; bez kucia w ścianie, bez dodatkowych prac budowalnych,
  • estetyczne rozwiązanie – pokrętło sterujące jak i miejsce, z którego wypływa woda jest dyskretne,
  • personalizacja koloru pokrętła i korka klik-klak (biały, czarny, chrom, złoto szczotkowane) daje nieograniczone możliwości aranżacyjne
  • dzięki płaskiej i niemalże pionowej ściance krótszego boku wanny można w komfortowy sposób korzystać z prysznica
  • dzięki idealnie wyprofilowanej ściance drugiego krótszego boku można rozkoszować się relaksującą kąpielą.

Każdy model wanny UPSALA z napełnianiem przez przelew i regulacją temperatury ma w komplecie: korek klik-klak i mechanizm napełniania w tym samym kolorze (chrom, biały, czarny lub złoty szczotkowany z powłoką PVD), syfon, rurę odpływową i stelaż wzmacniający do poziomowania.

Połączenie wanny UPSALA z systemem napełniania przez przelew z regulacją temperatury to gwarancja bezpieczeństwa Twojego dziecka!
UPSALA wyposażona w system to kompletne rozwiązanie, które wymaga jedynie podłączenia do wody.
Piękna a zarazem funkcjonalna wanna UPSALA z systemem napełniania przez przelew i regulacją temperatury zapewnia swobodę ruchu podczas kąpieli.
Precyzyjne dopasowanie do wnęki oraz stabilny stelaż, wzmocnione dno i bok, pozwalają rozkoszować się bezpieczną i przyjemną kąpielą.

Większa część lodowca Upsala leży na spornym terytorium między Chile a Argentyną. Koniec lodowca znajduje się w kanale Upsala w Lago Argentino. Lodowiec Upsala jest dobrze znany z szybkiego wycofywania się, co wielu uważa za dowód globalnego ocieplenia.