To innowacyjne rozwiązanie, które stanowi alternatywę dla wanien z zamontowaną tradycyjną baterią. Wanna UPSALA wyposażona w system dedykowana jest do wszystkich tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i swobodę podczas kąpieli. 

Wanna narożna UPSALA z systemem napełniania przez przelew i regulacją temperatury dostępna w prawym wariancie montażu.

Wanna przyścienna lewa 160 cm z systemem napełniania przez przelew i regulacją temperatury
  • Wymiary (długość  x szerokośćx wysokość): 1600 x 750 x 580 m
 • Najbardziej cenione zalety wanny akrylowej UPSALA wyposażonej z systemem napełniania przez przelew z regulacją temperatury:

  • brak wystającej wylewki gwarantuje bezpieczną zabawę Twojego dziecka podczas wodnych harcy oraz zapewnia dużą swobodę ruchu w wannie,
  • brak wystającej wylewki eliminuje również ryzyko kolizji z parawanem nawannowym,
  • kompletny system zainstalowany w wannie, który wymaga jedynie podłączenia do wody; bez kucia w ścianie, bez dodatkowych prac budowalnych,
  • estetyczne rozwiązanie – mechanizm jak i miejsce, z którego wypływa woda jest dyskretnie ukryte,
  • personalizacja koloru mechanizmu i korka klik-klak (biały, czarny, chrom, złoto szczotkowane) daje nieograniczone możliwości aranżacyjnych,
  •  prostota obsługi – niezwykle intuicyjne w użytkowaniu. Wystarczy delikatny ruch, aby rozpocząć relaksującą kąpiel.

  Wanny UPSALA wyposażone w system napełniania przez przelew z regulacją temperatury mają w komplecie: korek klik-klak i mechanizm napełniania w tym samym kolorze (chrom, biały, czarny lub złoty szczotkowany z powłoką PVD), syfon, rurę odpływową i stelaż wzmacniający do poziomowania.

  Zintegrowany system wnosi wannę UPSALA na nowy poziom estetyki i funkcjonalności.
  Piękna a zarazem funkcjonalna wanna UPSALA z systemem napełniania przez przelew i regulacją temperatury to doskonały wybór dla najmłodszych.
  Brak wystającej wylewki to swoboda przy składaniu parawanu nawannowego. Teraz Twoja kąpiel jest jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna.
  Wanna UPSALA wyposażona w system to gwaracja bezpiecznej i swobodnej zabawy podczas kąpieli.

  Większa część lodowca Upsala leży na spornym terytorium między Chile a Argentyną. Koniec lodowca znajduje się w kanale Upsala w Lago Argentino. Lodowiec Upsala jest dobrze znany z szybkiego wycofywania się, co wielu uważa za dowód globalnego ocieplenia.