Wielofunkcyjna wanna przyścienna lewostronna UPSALA idealnie sprawdzi się w małej przestrzeni, w pomieszczeniach o nietypowym rozkładzie np. posiadających wnękę lub do wydzielenia nowoczesnej strefy kąpielowej w dowolnym miejscu łazienki. Dostępna w 3 rozmiarach: 150, 160 i 170 cm długości.

Najbardziej cenione zalety wanny akrylowej UPSALA:

  • wzmacniane ściany pozwalające zamontować parawan nawannowy, dzięki czemu można korzystać zarówno z wanny jaki i z prysznica oszczędzając tym samym miejsce,
  • dzięki płaskiej i niemalże pionowej ściance krótszego boku wanny można korzystać z prysznica w komfortowy sposób,
  • szerokie naroże i rant krótkiego boku mogą stanowić miejsce na akcesoria do kąpieli,
  • idealnie wyprofilowane, wydłużone, wygodne oparcie.

Wanna narożna wielofunkcyjna dostępna w prawym wariancie montażu.

 

Wanna przyścienna lewa, 150 cm, z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1500 x 750 x 580 mm

Wanna przyścienna lewa, 160 cm, z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1600 x 750 x 580 mm

Wanna przyścienna lewa, 170 cm, z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1700 x 750 x 580 mm

Wanna wielofunkcyjna UPSALA wykonana jest z akrylu, materiału wysokiej jakości, idealnie wyprofilowanego, miłego w dotyku i szybko przejmującego ciepło wody. Odpowiednia grubość ścian oraz zastosowane wzmocnienia boku oraz dna, a także stabilny stelaż, zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Umiejscowienie korka przy krótkiej ścianie, a nie na środku, eliminuje problem przypadkowego otwierania podczas kąpieli. Wanna-monolit, czyli produkt gotowy do montażu w łazience, bez śladów łączenia części wewnętrznej i zewnętrznej, jest rozwiązaniem innowacyjnym dla współczesnych aranżacji.

UPSALA stanowi odpowiedź na potrzebę współczesnych aranżacji niewielkich pomieszczeń. Precyzyjne wpasowuje się we wnęki, przy zastosowaniu parawanu pełni 2 role wanny i prysznica oszczędzając miejsce w łazience. Jednocześnie dzięki wydłużonemu profilowanemu wnętrzu pozwala odbywać długie, odprężające kąpiele w wygodnej pozycji. Natomiast dzięki płaskiej i niemalże pionowej ściance krótszego boku wanny powstała możliwość wzięcia szybkiego prysznica.

 

Każdy model wanny UPSALA ma w komplecie: syfon, rurę odpływową i stelaż wzmacniający do poziomowania oraz korek klik klak w kolorze chrom.

Aby dopasować detale wanny do wnętrza istnieje możliwość dokupienia korka klik-klak w kolorze tj. chrom szczotkowany, biały połysk, czarny matowy, złoty połysk lub złoty szczotkowany.

Piękna a zarazem funkcjonalna wanna UPSALA sprawdzi się doskonale w każdej, nawet niewielkiej przestrzeni.
Połączenie bieli z beżami i złotem, duże lustro i roślinność sprawiają, że nawet niewielka łazienka będzie wyglądała zjawiskowo i ponadczasowo.
łazienka z wanną przyścienną, biała wanna z wytrzymałego akrylu
Piękna biel i minimalistyczny design idealnie wpisały się w elegancką ciemną łazienkę, łączącą efektowne kolory, kompozycje materiałów oraz wyposażenie.
biała wanna przyścienna, wanna narożna w ciemnej łazience, wanna z parawanem
UPSALA lewa 2w1 pełniąca funkcję wanny oraz kabiny prysznicowej, dzięki możliwości montażu parawanu oraz niemalże pionowej ściance wanny.
strefa kąpielowa z wanną przyścienną z akrylu, nowoczesna wanna narożna w białym kolorze
Biel wanny i drewniane deski to klasyczne, sprawdzone od lat połączenie tworzące eleganckie i sprzyjające relaksowi wnętrze.
strefa kąpielowa z narożną wanną akrylową, jasna łazienka z wnęką, łazienka z wanną przyścienną
UPSALA prawa przyścienna w aranżacji z niską ścianką działową służącą jako dodatkowe miejsce na akcesoria.
łazienka z wanną przyścienną, biała wanna z wytrzymałego akrylu
Piękna biel i minimalistyczny design idealnie wpisały się w elegancką ciemną łazienkę, łączącą efektowne kolory, kompozycje materiałów oraz wyposażenie.
strefa kąpielowa z wanną przyścienną z akrylu, nowoczesna wanna narożna w białym kolorze
Precyzyjne dopasowanie do wnęki oraz stabilny stelaż, wzmocnione dno i bok, pozwalają rozkoszować się bezpieczną i przyjemną kąpielą.

Większa część lodowca Upsala leży na spornym terytorium między Chile a Argentyną. Koniec lodowca znajduje się w kanale Upsala w Lago Argentino. Lodowiec Upsala jest dobrze znany z szybkiego wycofywania się, co wielu uważa za dowód globalnego ocieplenia.