Wanna RONGBUK prezentuje estetykę jednocześnie minimalistyczną i luksusową. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, klasycznych oraz eklektycznych. Wspaniale komponuje się z naturalnymi materiałami, tj. drewno czy kamień, kreując wraz z nimi wnętrze nawiązujące do piękna natury.

Najbardziej cenione zalety wanny akrylowej RONGBUK:

  • opływowa forma pasująca do każdej aranżacji łazienki, 
  • cienki 3 cm rant nadający bryle lekkości,
  • subtelny przelew typu cut-in,
  • mechanizm klik-klak w kolorze białym,
  • profilowane symetryczne oparcia  oraz długie dno pozwalają wziąć komfortową kąpiel w pojedynkę, jak i we dwoje.

Wanna RONGBUK to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią celebrować rytuały kąpielowe jako istotną część relaksu i odpoczynku. Model wykonano z akrylu najwyższej jakości, który jest materiałem ciepłym i miłym w dotyku. Dzięki dwóm warstwom skorupy: wewnętrznej i zewnętrznej, dłużej utrzymuje temperaturę wody, a więc możemy dłużej korzystać z kąpieli. Wyprofilowane oparcia zapewniają komfort użytkowania. Odpływ znajduje się pośrodku, co w praktyce oznacza, że wygodną kąpiel mogą wziąć dwie osoby w tym samym czasie. 

 

Charakteryzuje się również dużą stabilnością ze względu na wzmocnione dno, dwa stabilizatory dna w formie poprzecznych listew oraz stelaż z sześcioma nóżkami. Jest niezwykle wytrzymała i stosunkowo lekka z uwagi na materiał, z jakiego jest wykonana, co znacznie ułatwia transport i montaż. Co więcej wanna została wyposażono w subtelny przelew typu cut-in, bez zbędnych blaszek. Element ten, pięknie wykończony i pasujący do każdego koloru baterii, dodaje wyjątkowego charakteru.

Wanna wolnostojąca 150 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1500 x 720 x 580 mm

Wanna wolnostojąca 170 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1700 x 800 x 580 mm

Każdy model wanny RONGBUK ma w komplecie: syfon, rurę odpływową i stelaż wzmacniający do poziomowania oraz korek klik klak w kolorze chrom.

Aby dopasować detale wanny do wnętrza istnieje możliwość dokupienia korka klik-klak w kolorze tj. nikiel szczotkowany, biały połysk, czarny matowy, złoty połysk z powłoką PVD lub złoty szczotkowany z powłoką PVD.

Wanna RONGBUK o subtelnej linii, akcentującej minimalizm i elegancję bryły.
Stworzona z myślą o celebracji rytuałów kąpielowych jako istotnej częsci relaksu i odpoczynku.