Elegancka wanna wolnostojąca PRESENA o organicznym inspirowanym naturą kształcie zapewnia komfortową kąpiel sprzyjającą delektowaniu się chwilą. Dostępna aż w 4 rozmiarach: 150, 160, 170 i 180 cm długości, wypełni strefę kąpielową nowoczesnych łazienek różnej powierzchni. 

Najbardziej cenione zalety wanny akrylowej PRESENA:

  • wnętrze zapewniające poczucie przyjemnej przestrzeni,
  • idealnie wyprofilowane oparcie z obu stron gwarantujące wygodę,
  • nowoczesny design dzięki 3 cm rantowi i przelewowi cut-in,
  • przyjemny w dotyku materiał, który długo utrzymuje ciepło,
  • odpływ na środku wanny pozwala na kąpiel jednej lub dwóch osób.

Wanna wolnostojąca 150 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1500 x 720 x 720 mm

Wanna wolnostojąca 160 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1600 x 720 x 720 mm

Wanna wolnostojąca 170 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1700 x 720 x 720 mm

Wanna wolnostojąca 180 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1800 x 740 x 730 mm

Wanna akrylowa PRESENA, inspirowana organicznymi kształtami natury, symetrycznie profilowana i przestrzenna wewnątrz, jest elementem wyposażenia nowoczesnego ale tez eleganckiego wnętrza. Nieodłączny dla wszystkich produktów zachwyt nad doskonałością przyrody zrealizowany został w formie współczesnego ergonomicznego kształtu, tworząc autonomiczny a zarazem bardzo spójny z aranżacją element wyposażenia łazienki. Minimalistyczna i monolityczna forma jest gotowa do postawienia w łazience w sąsiedztwie efektownej baterii wannowej.

Wanna wolnostojąca PRESENA powstała z myślą o człowieku ceniącym wygodę ciała i luksus duszy. Harmonia i spokój jakie wnosi do wnętrza, sprzyjają efektywnemu wypoczynkowi w pojedynkę, jak i błogim chwilom we dwoje. Z myślą o strefie kąpielowej dla par lub np. rodzeństwa, odpływ znajduje się na środku dna. Warto zaznaczyć, że dół wanny jest wzmocniony a sam materiał – akryl dobierany według klucza najwyższej jakości. Dzięki temu nic się nie odkształca, wanna jest stabilna i solidna, a kąpiel bezpieczna.

Każdy model wanny PRESENA ma w komplecie: syfon, rurę odpływową i stelaż wzmacniający do poziomowania oraz korek klik klak w kolorze chrom.

Aby dopasować detale wanny do wnętrza istnieje możliwość dokupienia korka klik-klak w kolorze tj. chrom szczotkowany, biały połysk, czarny matowy, złoty połysk lub złoty szczotkowany.

łazienka biofiliczna, aranżacja łazienki z roślinami, łazienka z kamieniem naturalnym
Łazienka dla dwojga pełna żywych roślin i naturalnych materiałów, gdzie wanna ma istotne znaczenie. Dedykowana PRESENIE strefa kąpielowa.
wanna wolnostojąca na podeście, wanna monolityczna, biała wanna wolnostojąca
Główna bohaterka aranżacji w eleganckim i magicznym otoczeniu sprzyja spędzaniu czasu we dwoje, dzięki profilowanym oparciom i odpływowi na środku dna.
elegancka czarna łazienka z roślinami, złote baterie łazienkowe przy umywalce z kamienia i wannie wolnostojącej
Ciemna łazienka, którą charakteryzuje elegancja i spokój. Wielki Gatsby chętnie wziąłby tu kąpiel. Ekskluzywne i przyjemne wnętrze.
symetryczna biała wanna, wanna z wytrzymałego akrylu
Biała wanna akrylowa PRESENA w sąsiedztwie złotych elementów i żywych roślin tworzy luksusową oazę sprzyjającą relaksowi podczas kąpieli.
drewniana strefa kąpielowa w łazience, połączenie drewna i bieli w łązience, styl organiczny, biała profilowana wanna dla dwojga, akrylowa wanna wolnostojąca
Przytulna strefa kąpielowa zbudowana z szerokich drewnianych desek, nowoczesna wnęka okienna, duże rośliny doniczkowe i Ona - PRESENA, komfortowa wanna.
łazienka w drewnie, sielska łazienka, wiejska łązienka, skandynawska łazienka, profilowana wanna akrylowa, biała wanna wolnostojąca
Symetryczna linia fali wprowadza do wnętrza harmonię i spokój. Odpowiednia głębokość i wygodna przestrzeń dają możliwość odprężenia podczas kąpieli.
łazienka z kamienia naturalnego, umywalki z czarnego granitu, wanna z akrylu
Nowoczesna łazienka wypełniona naturalnym kamieniem, drewnem i dziennym światłem, jest miejscem dedykowanym spokojnemu spędzaniu czasu.
aranżacja domowego spa w wannie wolnostojącej,
Wanna PRESENA powstała z myśla o tworzeniu stref kąpielowych w domowym SPA. Jest idealna do komfortowej kapieli w romantycznej atmosferze.

Nazwa inspirowana lodowcem Presena w Alpach na północy Włoch. Wznosi się on na wysokość 3069 m n.p.m. i jest jednym z niewielu lodowców, na których można uprawiać narciarstwo latem.