Uniwersalna wanna OTEMMA o minimalistycznym designie, pasuje do każdego stylu współczesnej łazienki. Symetria formy wnosi spokój do nowoczesnego wnętrza. Zewnętrzna prostota skrywa luksus wewnętrznej przestrzeni: wygodne oparcia, wzmocnione dno, głębokość gwarantującą intymną atmosferę podczas kąpieli.

Najbardziej cenione zalety wanny akrylowej OTEMMA:

  • idealnie wyprofilowane oparcie z obu stron gwarantujące wygodę,
  • nowoczesny design dzięki 3 cm rantowi i przelewowi cut-in,
  • przyjemny w dotyku materiał, który długo utrzymuje ciepło,
  • odpływ na środku wanny pozwala na kąpiel jednej lub dwóch osób.

Wanna wolnostojąca 150 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1500 x 750 x 580 mm

Wanna wolnostojąca 160 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1600 x 750 x 580 mm

Wanna wolnostojąca 170 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1700 x 800 x 590 mm

Każdy model wanny OTEMMA ma w komplecie: syfon, rurę odpływową i stelaż wzmacniający do poziomowania oraz korek klik klak w kolorze chrom. 

Aby dopasować detale wanny do wnętrza istnieje możliwość dokupienia korka klik-klak w kolorze tj. chrom szczotkowany, biały połysk, czarny matowy, złoty połysk lub złoty szczotkowany.

OTEMMA to luksusowa wanna wolnostojąca o opływowym kształcie i regularnych liniach. Prosty styl pasuje do każdej aranżacji, od klasycznych wnętrz wypełnionych drewnem lub w trendzie black&white, przez biofiliczne łazienki, gdzie króluje naturalne światło i żywe rośliny po ultra nowoczesne pomieszczenia z grą faktur, struktur, kolorów i kompozycji form. W każdym z nich OTEMMA zachwyca stylem a podczas użytkowania przekonuje jakością i urzeka wygodą.

Wanna jest nie tylko piękna w swej prostocie, ale i bardzo praktyczna. Została wykonana z włókna szklanego oraz najwyższej jakości akrylu, dzięki czemu jest bardzo łatwo utrzymać ją w czystości.

minimalistyczna łazienka z żywymi roślinami, jasna łazienka z białą wanną, aranżacja beżowej łazienki
Symetryczny kształt wanny w spójnym kolorystycznie nowoczesnym beżowym wnętrzu idealnie wpisuje się w chęć odnalezienia przestrzeni do relaksu.
wanna wolnostojąca w sielskiej łazience, łazienka z roślinami, elegancka biała wanna, wytrzymała wanna z akrylu
Mniej znaczy więcej. Tu prosta organiczna bryła, skrywa komfortowe przestronne wnętrze z profilowanym oparciem i miłą w dotyku ciepłą powierzchnią.
łazienka z heksagonami, ciemna łazienka z roślinami, ciemna łazienka z białą wanną, wanna wolnostojąca z akrylu
Luksusowa łazienka pełna naturalnego światła, żywych roślin i geometrycznych modnych kształtów w postaci podświetlanych heksagonów.
orientalna łazienka, biała wanna symetryczna z akrylu
Piękno tkwi w prostocie i organicznym kształcie. Minimalistyczna wanna OTEMMA doskonale równoważy aranżacje pełne różnorodnych form i materiałów.
łazienka w stylu industrialnym, łazienka loft, łazienka z 2 umywalkami, łazienka z kamiennymi umywalkami, łazienka z wanną, łazienka z żywymi kwiatami
Styl industrialny, z pozoru surowy, nabiera ciepła dzięki prostym formom, zywym roślinom i naturalnym materiałom.
industrialna łazienka z wanną wolnostojącą, symetryczna wanna z wytrzymałego akrylu, wanna dla dwojga, łazienka w stylu industrialnym, łazienka loft
Wanna OTEMMA - dostojna bohaterka przestrzeni kąpielowej wytyczonej przez żywe rośliny i naturalne dodatki.

Otemma to lodowiec w Alpach Pennińskich w Szwajcarii. Znajduje się na trasie Chamonix-Zermatt, czyli najbardziej klasycznej linii skiturowej Alp. Trasę tę liczącą 110 km, francuski zespół narciarzy Team Dynafita pokonał w 20 godzin 28 minut i 5 sekund! Normalnie na pokonanie tej trasy potrzeba około tygodnia.