biała wanna akrylowa wolnostojąca ad, symetryczna wanna z akrylu
wanna akrylowa wolnostojąca

MALASPINA

Elegancka wanna akrylowa wolnostojąca MALASPINA tworzy wraz z baterią wannową oraz innymi indywidualnie dobranymi elementami, znakomitą strefę kąpielową w łazience. Jest dostępna w trzech rozmiarach: 150, 160 i 170 cm długości.

Najbardziej cenione zalety wanny akrylowej MALASPINA:

  • odpływ w środkowej części wanny pozwala na kąpiel we dwoje,
  • wanna symetryczna o idealnie owalnym kształcie,
  • cienkie, brzegi dające wrażenie lekkości,
  • uniwersalny design.

MALASPINA AWW-008-150ZP

Wanna wolnostojąca 150 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1500 x 750 x 580 mm

MALASPINA AWW-008-160ZP

Wanna wolnostojąca 160 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1600 x 750 x 580 mm

MALASPINA AWW-008-17OZP

Wanna wolnostojąca 170 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1700 x 800 x 590 mm

Każdy model wanny MALASPINA ma w komplecie: syfon, rurę odpływową i stelaż wzmacniający do poziomowania oraz korek klik klak w kolorze chrom.

Aby dopasować detale wanny do wnętrza istnieje możliwość dokupienia korka klik-klak w kolorze tj. chrom szczotkowany, biały połysk, czarny matowy, złoty połysk lub złoty szczotkowany.

Symetryczna wanna wolnostojąca MALASPINA jest eleganckim elementem domowej strefy wellness.  Doskonale odnajduje się w stylistyce orientalnej, biofilicznych łazienkach i pomieszczeniach z ekstrawaganckimi dekorami.

Łagodny kształt skrywa świetnie wyprofilowane wnętrze dające ciału poczucie błogiego relaksu. Wanna nie wymaga dodatkowej zabudowy, by wyglądała pięknie. W otoczeniu drewna, naturalnego kamienia, żywych roślin sprzyja osiąganiu duchowej równowag.

Aranżacje łazienek z wanną MALASPINA

aranżacja jasnej łazienki z wanną wolnostojąca, symetryczna biała wanna akrylowa, dwie umywalki z kamienia naturalnego, beżowa łazienka
Orient ma w sobie magiczną tajemnicę a zarazem spokój, który szczególnie w przestronnych wnętrzach pozwala nabrać oddechu i równowagi umysłu...
symetryczna wanna wolnostojąca z białego akrylu w nowoczesnej łazience
Symetryczna wanna MALASPINA daje poczucie harmonijnego przepływu energii, sprzyja wyciszeniu dzięki atmosferze, jaką tworzy wraz z dodatkami.
aranżacja jasnej łazienki z wanną wolnostojąca, symetryczna biała wanna akrylowa, dwie umywalki z kamienia naturalnego, beżowa łazienka
Nowoczesna łazienka utrzymana w lekko egzotycznej stylistyce, wypełniona naturalnymi materiałami, ozdobiona dekoracyjną ścianą i biała akrylowa wanna.
biała symetryczna wanna wolnostojąca w nowoczesnej łazience
Mozaika ułożona w asymetryczny wzór, mieniące się dekoracje a na ich tle dostojna symetryczna MALASPINA to znakomita przestrzeń do ucieczki od codzienności...

Ciekawostka o lodowcu

Malaspina to największy poza strefami polarnymi lodowiec piedmontowy, położony na południowym wybrzeżu Alaski, w USA. Jego powierzchnia wynosi około 4500 km2. Od 1968 roku jest uznany jako narodowy krajobraz naturalny.