Wanna GAULI to piękno i funkcjonalność. Zewnętrza minimalistyczna elegancja pasuje tak samo dobrze do łazienki organizowanej w duchu wellness, jak i do  stref kąpielowych np. na tle kolorowych deseni. Model dostępny w 4 rozmiarach: 150, 160, 170 i 180 cm długości.

Najbardziej cenione zalety wanny akrylowej GAULI:

  • wanna 2w1: przyścienna lub wolnostojąca (plecy wzmocnione płytą),
  • cienki 3 cm rant nadający bryle lekkości,
  • elegancki przelew typu cut-in,
  • odpływ na środku wanny i profilowane symetryczne oparcia pozwalają wziąć kąpiel w pojedynkę, jak i we dwoje.

Wanna GAULI jest monolitem czyli kompletnym elementem wyposażenia gotowym do postawienia w łazience. Ma profilowane oparcie i odpowiednią głębokość sprzyjające wygodnej kąpieli jednej lub dwóch osób.

Dwa szerokie naroża mogą pełnić rolę półek na kosmetyki czy np. kamienne akcesoria łazienkowe AD. Akryl, z jakiego wykonana jest wanna AD, to ciepły, miły w dotyku, solidny i wytrzymały materiał najwyższej jakości. Dzięki niemu wanna nie odkształca się w żadnym miejscu a wzmocnione dno jest całkowicie bezpieczne dla kąpiącej się osoby. 

Zewnętrza minimalistyczna elegancja pasuje do stonowanej przytulnej łazienki organizowanej w duchu wellness, jak i do dynamicznych stylistycznie stref kąpielowych.

Wanna wolnostojąca 150 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1500 x 750 x 580 mm

Wanna wolnostojąca 160 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1600 x 750 x 580 mm

Wanna wolnostojąca 170 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1700 x 750 x 580 mm

Wanna wolnostojąca 180 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1800 x 750 x 580 mm

Każdy model wanny GAULI ma w komplecie: syfon, rurę odpływową i stelaż wzmacniający do poziomowania oraz korek klik klak w kolorze chrom.

Aby dopasować detale wanny do wnętrza istnieje możliwość dokupienia korka klik-klak w kolorze tj. chrom szczotkowany, biały połysk, czarny matowy, złoty połysk lub złoty szczotkowany.

Naturalne kolory, materiały, struktury czyli wszystko to, co czyni tę przestrzeń oazą spokoju, dobrej energii.
łazienka zen, beżowa nowoczesna łazienka, wanna przyścienna z akrylu
Minimalizm, wellness czy podbijające polski rynek japandi? Warto wziąć z każdego stylu coś dla siebie i stworzyć swój własny, z wanną GAULI!
GAULI 2w1 to wanna stworzona z myślą o wszechstronnym zastosowaniu. Oferuje zarówno ergonomię jak i wygodę.
łazienka z wanną przyścienną, biała wanna z wytrzymałego akrylu
Dzięki swej formie wnosi do wnętrza spokój, jakiego oczekuje się od łazienki, by łagodnie zacząc dzień lub miło go zakończyć...
wanna 2w1 aranżacja łazienki z parawanem, wanna przyścienna z akrylu
GAULI łączy modny trend wanien wolnostojących z możliwością wykorzystania jej dłuższego boku do montażu parawanu prysznicowego.
łazienka z wanną przyścienną, biała wanna 2w1 z wytrzymałego akrylu
Idealne rozwiązanie do przestronnych łazienek! Z jednej strony strefa prysznicowa a z drugiej - kąpielowa, przedzielone szklaną ścianą.
luksusowa łązienka z kamiennymi umywalkami i elegancką wanną monolityczną, wanna przyścienna w białym kolorze
Styl Chanel - jasna łazienka pełna złotych elementów i naturalnych materiałów. Eleganckie wykończenia. Ekskluzywna armatura i luksusowy szary marmur.
łazienka z wanną przyścienną, biała wanna z wytrzymałego akrylu
Przy panelu z żywych roślin Ona - wyważona, elegancka, solidna, miła w dotyku, szybko przejmująca ciepło wody - akrylowa wanna GAULI.
jasna łazienka z dużym oknem, wanna przyścienna z akrylu, czarna umywalka z kamienia naturalnego
Naturalne światło, czyli dobro dla człowieka i żywych roślin tworzy jasną świeżą aranżację w nowoczesnej łazience, gdzie ma się wrażenie, że każda strefa oddycha.
wanna przyścienna z białego akrylu, profilowana wanna dla dwojga, strefa kąpielowa przy oknie
W zaciszu naturalnego otoczenia, w cieniu drewnianych żaluzji i pod roślinnym dachem, czekająca na kolejną kąpiel domownika elegancka GAULI.

Nazwa inspirowana lodowcem Gauli położonym w Alpach w Szwajcarii. To wyjątkowy lodowiec, bowiem wiąże się z początkiem szwajcarskiego ratownictwa lotniczego – właśnie tu miała miejsce głośna medialnie akcja ratunkowa w 1946 roku.