Wanna akrylowa o asymetrycznej linii, zachęca do odprężającej kąpieli. Uniwersalny, minimalistyczny, nowoczesny design pasuje do każdego pomysłu na aranżację łazienki ze strefą kąpielową, gdzie główną rolę ma grać wanna wolnostojąca.

Najbardziej cenione zalety wanny akrylowej GANGOTRI:

  • wydłużone i wyprofilowane oparcie dające poczucie niesamowitego komfortu,
  • wizualna lekkość dzięki 3 cm rantowi,
  • korek umiejscowiony przy krótszym boku, tak aby nie było problemu z przypadkowym otwarciem korka podczas kąpieli
  • monolityczna bryła – gotowa do postawienia w łazience,
  • wzmocnione stabilne dno zapewnia bezpieczną kąpiel,
  • akryl wysokiej jakości, ciepły i miły w dotyku.

Wanna wolnostojąca 150 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):

1500 x 720 x 720/580 mm

Wanna wolnostojąca 170 cm z przelewem

Wymiary (długość  x szerokość x wysokość):
1700 x 720 x 720/580 mm

Nowoczesne łazienki projektowane w duchu wellness to idealne miejsce dla wanny wolnostojącej, która tworzy przestrzeń kąpielową wraz z efektowną baterią wannową. Wanna GANGOTRI jest monolitem, czyli gotowym elementem wyposażenia łazienki, bez widocznego łączenia między częścią wewnętrzną i zewnętrzną. Wygodna i profilowana jest idealna do samotnej odprężającej kąpieli. Długie wzmocnione dno, odpowiednia głębokość i lekko podwyższone oparcie za plecami kąpiącej się osoby, pozwalają na przyjęcie wygodnej pozycji i spędzenie czasu w intymnej atmosferze.

Każdy model wanny GANGOTRI ma w komplecie: syfon, rurę odpływową i stelaż wzmacniający do poziomowania oraz korek klik klak w kolorze chrom.

Aby dopasować detale wanny do wnętrza istnieje możliwość dokupienia korka klik-klak w kolorze tj. chrom szczotkowany, biały połysk, czarny matowy, złoty połysk lub złoty szczotkowany.

wanna na podeście, wyspa w łazience, wanna profilowana z białego akrylu
Pełna naturalnych elementów i żywych roślin biofiliczna łazienka w harmonijnej gamie kolorów to idealne miejsce dla wanny GANGOTRI.
jasna łazienka z drewnem i wolnostojącą wanną profilowaną, wanna z wysokim oparciem
Wanna wolnostojąca pozwala na stworzenie strefy kąpielowej o niestandardowym układzie wszystkich elementów np. z zastosowaniem mobilnych wieszaków.
niebiesko-zielona łązienka z białą wanną wolnostojącą
Prosta elegancja sprawdza się zawsze, a szczególnie we wnętrzu inspirowanym przyrodą. Wanna wolnostojąca wyróżnia się na tle naturalnej kolorystyki.
nowoczesna wanna w łazience z chrobotkiem reniferowym, łazienka biofiliczna,
Zaletą wanny nie przylegającej do ściany jest szereg możliwości ustawienia wokół niej elementów takich, jak taboret, krzesło, wieszak na ręczniki itd.
styl japandi w łazience, salona kapielowy z wanną wolnostojącą, strefa kąpielowa w łazience
Efektowna i wygodna wanna wolnostojąca GANGOTRI doskonale komponuje się w nowoczesnej estetyce boho, pełnej naturalności i unikatowych wyrobów.
profilowana wanna z białego akrylu wysokiej jakości, wanna do nowoczesnej łazienki, akrylowa wanna wolnostojąca
Wanna wolnostojąca GANGOTRI w otoczeniu żywych roślin tworzy biofiliczną strefę zachęcającą do odprężającej kąpieli.

Gangotri to lodowiec w Wysokich Himalajach, w północnych Indiach. Z jęzora lodowcowego o długości ok. 24 km wypływa Bhagirathi – główna źródłowa rzeka Gangesu.