Niesamowite kształty lodowców rzeźbionych ziemskimi żywiołami były inspiracją do stworzenia unikalnej serii produktów AD.

Wanny akrylowe AD są dostojne, czysto białe, imponują ergonomiczną łagodną linią, zapraszającą do skosztowania błogich chwil w kąpieli. Niczym lodowce, efektownie prezentują się w swoim otoczeniu. Jednak żadna z nich na pewno nie jest zimna jak lód… Akryl to ciepły materiał, dzięki któremu kąpiel będzie luksusowym i komfortowym relaksem w domowym zaciszu.

Wolnostojące oraz przyścienne wanny z akrylu są solidne, wykonane z grubego akrylu najwyższej jakości są majestatycznym elementem strefy kąpielowej. Piękny nowoczesny kształt, cienki rant, minimalistyczna forma. To wszystko decyduje o uniwersalności i pozwala wpisać się w dowolny stylu wnętrza. 

Kąpiel pozwala zatrzymać czas. Wszystko co zwykle otacza człowieka, subtelnie zwalnia i przebiega przez myśli w trybie slow motion. W wannie akrylowej AD łatwiej zdystansować się do codziennych spraw. Komfort odczuwany podczas kąpieli wiąże się z wygodnym dla ciała profilowanym oparciem, piękną czystą bielą wanny, ciepłym i przyjemnym w dotyku materiałem oraz atmosferą wokół. Jako marka bliska naturze, do luksusowej idealnej kąpieli, AD rekomenduje  sąsiedztwo naturalnych materiałów, żywych roślin i stworzenie magicznego nastroju.

wanna narożna w białym kolorze, nowoczesna wanna monolityczna, wanna profilowana, wygodna wanna z wytrzymałego akrylu
UPSALA lewostronna akrylowa wanna narożna
wanna dostawiana do ściany, biała wanna z akrylu, gładka wanna akrylowa przyścienna
UPSALA prawostronna akrylowa wanna narożna

Lodowce – ich piękno i naturalną potęgę trudno opisać słowami, dlatego w AD odnajdziesz tę siłę w organicznej formie. Kształt, kolor i zarazem nazwy gór z lodu ma każdy z modeli akrylowych wanien. Podobnie jak lodowce niektóre są wolnostojące, monumentalne, posągowe wręcz, tworzące atmosferę łazienki swoim indywidualizmem. Inne – doskonale odnajdą się przy ścianie, we wnęce, otoczone dodatkami i kamiennymi akcesoriami.

Kąpiel we wnętrzu ergonomicznej, odpowiednio głębokiej wanny ze wzmocnionym dnem staje się bezpieczną przygodą, propozycją na chwile w swoim towarzystwie lub zaproszeniem do spędzenia czasu we dwoje. Nieskazitelna biel i gładkość, dają poczucie jasnego przestronnego otoczenia, sprzyjającego marzeniom o spojrzeniu na codzienność z jakiegoś zaśnieżonego szczytu i tym samym odnalezieniu dystansu, czy chęci na dalsze wyzwania. Subtelnie pluszcząc wodą i dotykając ciepłego wnętrza wanny, warto zanurzyć się w swoich myślach, wsłuchać w dźwięk, zaufać kojącemu dotykowi…

Wanna idealnie dopasowana do przyjęcia komfortowych pozycji, jest nieocenionym atrybutem nowoczesnej łazienki, naturalnie!