biała ergonomiczna wanna akrylowa, wanna do komfortowej kąpieli
ad naturalnie, wanny akrylowe, umywalki kamienne, akcesoria łazienkowe
UNIKALNE JAK LODOWCE

Białe wanny akrylowe

Niesamowite kształty lodowców rzeźbionych ziemskimi żywiołami były inspiracją do stworzenia unikalnej serii produktów AD.

Wanny akrylowe AD są dostojne, czysto białe, imponują ergonomiczną łagodną linią, zapraszającą do skosztowania błogich chwil w kąpieli. Niczym lodowce, efektownie prezentują się w swoim otoczeniu. Jednak żadna z nich na pewno nie jest zimna jak lód… Akryl to ciepły materiał, dzięki któremu kąpiel będzie luksusowym i komfortowym relaksem w domowym zaciszu.

Wolnostojące oraz przyścienne wanny z akrylu są solidne, wykonane z grubego akrylu najwyższej jakości są majestatycznym elementem strefy kąpielowej. Piękny nowoczesny kształt, cienki rant, minimalistyczna forma. To wszystko decyduje o uniwersalności i pozwala wpisać się w dowolny stylu wnętrza. 

Ekskluzywne wanny akrylowe

Kąpiel pozwala zatrzymać czas. Wszystko co zwykle otacza człowieka, subtelnie zwalnia i przebiega przez myśli w trybie slow motion. W wannie akrylowej AD łatwiej zdystansować się do codziennych spraw. Komfort odczuwany podczas kąpieli wiąże się z wygodnym dla ciała profilowanym oparciem, piękną czystą bielą wanny, ciepłym i przyjemnym w dotyku materiałem oraz atmosferą wokół. Jako marka bliska naturze, do luksusowej idealnej kąpieli, AD rekomenduje  sąsiedztwo naturalnych materiałów, żywych roślin i stworzenie magicznego nastroju.

Lodowce – ich piękno i naturalną potęgę trudno opisać słowami, dlatego w AD odnajdziesz tę siłę w organicznej formie. Kształt, kolor i zarazem nazwy gór z lodu ma każdy z modeli akrylowych wanien. Podobnie jak lodowce niektóre są wolnostojące, monumentalne, posągowe wręcz, tworzące atmosferę łazienki swoim indywidualizmem. Inne – doskonale odnajdą się przy ścianie, we wnęce, otoczone dodatkami i kamiennymi akcesoriami.

Kąpiel we wnętrzu ergonomicznej, odpowiednio głębokiej wanny ze wzmocnionym dnem staje się bezpieczną przygodą, propozycją na chwile w swoim towarzystwie lub zaproszeniem do spędzenia czasu we dwoje. Nieskazitelna biel i gładkość, dają poczucie jasnego przestronnego otoczenia, sprzyjającego marzeniom o spojrzeniu na codzienność z jakiegoś zaśnieżonego szczytu i tym samym odnalezieniu dystansu, czy chęci na dalsze wyzwania. Subtelnie pluszcząc wodą i dotykając ciepłego wnętrza wanny, warto zanurzyć się w swoich myślach, wsłuchać w dźwięk, zaufać kojącemu dotykowi…

Wanna idealnie dopasowana do przyjęcia komfortowych pozycji, jest nieocenionym atrybutem nowoczesnej łazienki, naturalnie!