Marmur i granit – najszlachetniejsze wzory w litej skale ze wszystkich stworzonych  przez Matkę Naturę. Kamień – twardy, trwały, solidny materiał na lata. Umywalki z marmuru lub granitu łączą oryginalną teksturę, wytrzymałość i elegancki minimalistyczny design.

Każda umywalka stworzona rękami rzemieślnika z jednej prawdziwej skalnej bryły podkreśla nowoczesny i jednocześnie ponadczasowy styl aranżacji łazienki, w której się znajdzie. AD do strefy umywalki rekomenduje także kamienne akcesoria, elementy drewna i żywe zielone rośliny. W takim otoczeniu codziennie słyszany szum wody i dotyk miękkiego ręcznika, stają się wyjątkowym doznaniem dla zmysłów. Kamień naturalny potrafi wiele zmienić!

Wulkany – ich siły, jako ludzie nie potrafimy okiełznać, co nie zmienia faktu, że zachwycają, imponują i są pięknymi elementami naturalnej przestrzeni. W tym aspekcie ich istnienia AD szuka wartościowego motywu do wykorzystania w łazience. Dla nowoczesnej przestrzeni powstają minimalistyczne, nietuzinkowe umywalki kamienne, tworząc dla każdego dzieła natury indywidualną historię… Podobnie swoje opowieści mają właśnie wulkany, których nazwy oddają charakter każdego modelu umywalki, zarówno marmurowej, jak i granitowej…

Wybierając nieokiełznaną początkowo bryłę kamienia o odpowiedniej wielkości, w procesie precyzyjnej i fachowej pracy rzemieślnika, uzyskuje się unikalny element wyposażenia łazienki. AD daje użytkownikowi bezpieczny, niepowtarzalny produkt łączący tę wewnętrzną potęgę natury z wyartykułowanym zewnętrznie geniuszem ludzkiego umysłu i dłoni.

Odczuwając magię, jaka w ten sposób powstaje, zwykłe czynności wykonywane przy użyciu umywalki, nabierają zupełnie innego znaczenia. Podczas nich można na chwilę zatrzymać się, przyjrzeć szczegółom mineralnej kompozycji, zastanowić nad pięknem otoczenia. Takie myśli dalekie są od codziennych wyzwań i kłopotów, ale jednocześnie potrzebne , by odnaleźć spokój, nabrać dystansu.

Umywalki AD z kamienia naturalnego – magicznie i naturalnie, dając im dom, stawia się na piękno, trwałość i wytchnienie…