Koło – symbol doskonałości i niebanalna wersja bieli to dwie wyróżniające cechy APO, umywalki z kamienia naturalnego.

Biały marmur jest skałą elegancką i wyrafinowaną w swym wyglądzie a zarazem trwałą i wytrzymałą jako materiał. Ceniony i obecny we wnętrzach od stuleci. Efektowny ton bieli subtelnie przechodzi tu w odcienie szarości użylenia, tworząc wielowymiarową teksturę. 

Marmurowa umywalka zaprojektowana na planie koła, idealnie symetryczna z każdej strony odpływu aż po brzeg, daje wiele możliwości aranżacji w dedykowanej sobie strefie. 

Synonim elegancji, współgrający ze złotem, czernią i szarością. Naturalny wybór do łazienek w klasycznym stylu black&white, współczesnych ze szkłem i polerowanymi frontami, czy biofilicznych z elementami drewna i żywymi roślinami.

Okrągła kamienna umywalka nablatowa z białego marmuru

Wymiary (długość x szerokość x wysokość):
380 x 380 x 150 mm

 

Dlaczego umywalka APO to idealny wybór?

  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • niepowtarzalne, naturalne żyłowanie,
  • nowoczesny design, minimalistyczna forma
  • idealnie gładka powierzchnia,
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości,
  • ponadczasowy, okrągły kształt,
  • podstawa 1,5 cm w formie stopki nadaje umywalce lekkości.

Niesamowitym faktem jest ręczne wykonanie umywalki APO z jednej marmurowej bryły. To dzieło wykwalifikowanego rzemieślnika w minimalistycznym nowoczesnym stylu! Okrągły kształt łagodzi zdecydowane geometryczne linie lub podkreśla miękką grę form otaczających umywalkę. Niewysoki charakterystyczny cokół nadaje bryle lekkości  i ułatwia utrzymanie czystości wokół umywalki.  Z powodzeniem wykorzystywana w małych łazienkach oraz wnętrzach dla gości.

Zgodnie z DNA marki AD umywalka APO jest produktem dystrybuowanym w duchu zero waste, zapakowanym w skrzynię z płyt OSB, który znajduje swoje kolejne zastosowania. Wybór tej umywalki przyczynia się do sadzenia drzew na terenie Polski, co poświadcza specjalny certyfikat.

Okrągła umywalka nablatowa APO poza białym marmurem dostępna jest także w wersji:
czarny granit oraz szary marmur. Wybierz swój ulubiony styl!

okrągła symetryczna umywalka, biała umywalka z marmuru, kamienna mała umywalka
Prostokątne blaty w układzie geometrycznym zmiękczone wizualnie okrągłym kształtem umywalki oraz kompozycją podświetlonych luster.
drewniana strefa umywalki, umywalka z akcesoriami z białego marmuru
Okrągła umywalka z białego marmuru w towarzystwie nietuzinkowych drewnianych kształtów, ciekawej gry wnęki i lustra. Połączenie natury i designu.
piękna umywalka z białego marmuru, minimalistyczna umywalka kamienna nablatowa na cokole
Polerowany czarny blat i ona - biała okrągła umywalka nablatowa. Duża roślina doniczkowa obok i modna butelkowa zieleń na stylizowanej ścianie.
umywalka z szarego marmuru na planie koła z ckołem, szara umywalka z kamienia naturalnego, marmurowa ergonomiczna umywalka
Neutralny a dzięki temu ponadczasowy kolor ziemi - szarość, która sprzyja osiąganiu spokoju i jest przyjemna dla oka. Aranżacja pełna wzorów natury.
strefa umywalki, kamienna umywalka, umywalka z czarnego granitu
Elegancka czerń, wyjątkowy sposób montażu oraz ciekawy, dodający głębi geometryczny wzór. Łazienka pełna kształtów i natury!
granitowa umywalka, czarna umywalka z kamienia naturalnego, kamień naturalny w łazience
Czerń i drobinki minerałów zaklęte przez naturę w granicie decydują o niepowtarzalnym pięknie tej umywalki. Akcesoria AD dopełniają strefę.

APO to duży stratowulkan znajdujący się na wyspie Mindanao na Filipinach. Ma płaski szczyt z trzema wierzchołkami, na szczycie znajduje się krater o szerokości 500 m z małym jeziorem wulkanicznym. Wulkan jest jednym z bardziej popularnych i łatwiejszych miejsc wspinaczki górskiej na Filipinach.