Owalna misa o cienkich brzegach, tylko 1,5 cm – to forma uzyskana dzięki pracy wykwalifikowanego rzemieślnika. Designerski minimalistyczny kształt powstaje w drodze obróbki jednej bryły szarego marmuru w naturalnych odcieniach szarości.

Marmur jest kamieniem wytrzymałym, trwałym i niezwykle estetycznym. Cechuje się niską nasiąkliwością, dzięki czemu świetnie sprawdza się w łazience. Wizualnie jest subtelną mieszanką minerałów w odcieniach szarości i beży, przez co przyciąga wzrok i stanowi niewątpliwie ozdobę każdego wnętrza. Dzięki prostym zabiegom pielęgnacyjnym będzie cieszyć oko latami.

Kamienna umywalka nablatowa

Wymiary (długość x szerokości x wysokość):
600 x 430 x 140 mm

Dlaczego umywalka PINATUBO to idealny wybór?

  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • piękna tekstura z szarych minerałów,
  • nowoczesny design, minimalistyczna forma,
  • idealnie gładka powierzchnia, 
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości.

Piękno naturalnego kamienia zaklęte w organicznej symetrycznej formie to jedno z najciekawszych rozwiązań będących owocem ludzkiej pracy rzemieślniczej. Nieokiełznana forma głazu w warsztacie fachowca zamienia się w nowoczesną umywalkę harmonijną a jej zróżnicowana powierzchnia, staje się przyjemnie gładka w dotyku.

W podobny sposób powstają akcesoria łazienkowe AD, które niewątpliwie dopełnią strefę umywalki. Ponadto w ofercie marki są dwie umywalki, MANAM i PINATUBO, są zbliżone kształtem i rozmiarami. Warto przyjrzeć się obu przed dokonaniem wyboru a następnie uzupełnić o potrzebne akcesoria.

Kompletując swój zestaw do łazienki, Klient personalizuje wnętrze dzięki eleganckim i trwałym produktom. Ponadto marka AD, działając na rzecz natury, wspiera akcję sadzenia drzew w Polsce. Dodatkowo opakowania umywalek wykonane z długich i wąskich wiórów drzewnych (płyt OSB) przygotowane są w duchu zero waste, dzięki czemu mogą być designerskim dodatkiem w ogrodzie, czy patio lub np. mogą stanowić funkcjonalną skrzynią na narzędzia w garażu.

Owalna umywalka nablatowa PINATUBO poza szarym marmurem dostępna jest także w wersji czarny granit. Wybierz swój ulubiony styl!

beżowa łazienka z naturalnymi elementami, kamienna umywalka z szarego marmuru
Jasna przestronna łazienka w stylu japandi. Ciepłe kojące wnętrze wykorzystujące naturalne materiały.
strefa umywalki z akcesoriami i marmurową umywalką, szare akcesoria łazienkowe z kamienia, kamienna umywalka nablatowa
Subtelna jasna kolorystyka, minimalizm i naturalne dodatki. To współczesne połączenie stylu skandynawskiego i japońskiego.
aranżacja strefy umywalki dla dwóch osób, umywalki marmurowe, elegancka nowoczesna łazienka z kwiatami doniczkowymi
Nowoczesny styl w łazience biofilicznej. Organiczne kształty i prawdziwe naturalne tekstury oraz żywe rośliny. W takim wnętrzu chętnie się wypoczywa!
strefa umywalki z dozownikami z kamienia, umywalka z szarego kamienia, taca z kamienia
Ta sama umywalka na innym tle, jest istotnym punktem aranżacji w otoczeniu drewna, kamiennych akcesoriów AD i efektownego marmuru.
łazienka z kamieniem naturalny, łazienka z drewnem, aranżacja jasnej łazienki z wanną wolnostojąca, symetryczna biała wanna akrylowa, dwie umywalki z kamienia naturalnego, beżowa łazienka
Różne rodzaje kamienia w jednym pomieszczeniu to jeden z popularniejszych trendów. Kluczem dopasowania jest kolorystyka. Wnętrze ocieplone drewnem.
umywalka z czarnego granitu, drewniana zabudowa strefy umywalki, kamienna ściana
Elegancja misy umywalki PINATUBO dopełniona została minimalistycznymi bateriami umywalkowymi równiez w kolorze czarnym.
strefa z dwiema umywalkami z czarnego granitu, umywalki nablatowe, łazienka z chrobotkiem reniferowym, niebieskie kafelki w łazience
Roślinne kompozycje, niebieska paleta odcieni i dwie czarne umywalki to ciekawy pomysł na nowoczesną łazienkę inspirowaną stylem biofilicznym.
czarna umywalka z kamienia, ergonomiczna umywalka łatwa w utrzymaniu czystości
Łagodne organiczne kształty sprzyjają poczuciu harmonii we wnętrzu. Wygodna w użytkowaniu i utrzymaniu czystości elegancka umywalka jest tu nieoceniona.
Różne tekstury kamienia tworzą spójną całość, dzięki użyciu elementów w ponadczasowej kolorystyce, jak umywalka PINATUBO z czarnego granitu.
umywalka nablatowa z czarnego granitu o owalnym kształcie, czarny granit, umywalka z czarnego kamienia
Czarny kamień naturalny z drobinkami minerałów przypominającymi gwiazdy na nocnym niebie... Pełna roślin jasna przestrzeń poprawiająca humor od rana.

Pinatubo to wulkan na Filipinach, gdzie w 1991 roku miała miejsce jedna z
najsilniejszych erupcji wulkanicznych w XX wieku. Eksplozja była tak silna, że
wierzchołek wulkanu zapadł się, a następnie pojawiło w nim jezioro kraterowe.