Naturalny kamień jest surowcem o wyjątkowej wartości. Trwały, odporny, piękny, niepowtarzalny. Czarny granit jest tu idealnym przykładem. Zatopione w czarnej strukturze minerały m.in. w odcieniach szarości, złota, srebra, opalizującej czerni tworzą niepowtarzalną kompozycję – stworzoną przez Matkę Naturę. Powstały wzór kojarzy się z rozgwieżdżonym nocnym niebem tak miłym dla oka po pochmurnym dniu.

Czerń łączy w sobie klasykę i elegancję. Dodatkowo kształt umywalki PINATUBO jest bliski temu tradycyjnemu, najlepiej znanemu z domu rodzinnego. Nowoczesny cienki rant dodaje mu lekkości.

Kamienna umywalka nablatowa

Wymiary (długość x szerokości x wysokość):
600 x 430 x 140 mm

Dlaczego umywalka PINATUBO to idealny wybór?

  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • piękna tekstura z minerałów zatopionych w czarnej strukturze,
  • nowoczesny design, minimalistyczna forma,
  • idealnie gładka powierzchnia, 
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości.

Piękno, które tworzy natura zachwyca człowieka odkąd nauczył się żyć w jej otoczeniu. Współcześnie chętnie decydujemy się na naturalne materiały, wiedząc że niosą ze sobą nie tylko wartość wizualną, ale także trwałość, odporność, funkcjonalność. Wystarczają proste rutynowo wykonywane zabiegi pielęgnacyjne, by niepowtarzalność kamienia naturalnego cieszył oko przez wiele lat.

W ofercie AD do umywalki Pinatubo pasują równie eleganckie i minimalistyczne akcesoria z tego samego materiału. Ponadto umywalki MANAM i PINATUBO są zbliżone kształtem i rozmiarami. Warto przyjrzeć się obu przed dokonaniem wyboru, by w pełnym zestawie sprawdzały się najlepiej i wyglądały idealnie.

Warto wspomnieć, że AD to nie tylko naturalne materiały, ale też troska o przyrodę wpisana w nasze DNA. Dzięki czułości na piękno natury, marka AD dba o nią dla przyszłych pokoleń, przekazując fundusze na sadzenie nowych lasów w Polsce. Ponadto umywalki pakowane są w skrzynie z długich wąskich wiórów drzewnych (płyt OSB), czyli ekologicznie – do ponownego wykorzystania na narzędzia w garażu, czy na rośliny na tarasie.

Owalna umywalka nablatowa PINATUBO poza czarnym granitem dostępna jest także w wersji
szary marmur.
 Wybierz swój ulubiony styl!

Różne tekstury kamienia tworzą spójną całość, dzięki użyciu elementów w ponadczasowej kolorystyce, jak umywalka PINATUBO z czarnego granitu.
umywalka nablatowa z czarnego granitu o owalnym kształcie, czarny granit, umywalka z czarnego kamienia
Czarny kamień naturalny z drobinkami minerałów przypominającymi gwiazdy na nocnym niebie... Pełna roślin jasna przestrzeń poprawiająca humor od rana.
strefa z dwiema umywalkami z czarnego granitu, umywalki nablatowe, łazienka z chrobotkiem reniferowym, niebieskie kafelki w łazience
Roślinne kompozycje, niebieska paleta odcieni i dwie czarne umywalki to ciekawy pomysł na nowoczesną łazienkę inspirowaną stylem biofilicznym.
czarna umywalka z kamienia, ergonomiczna umywalka łatwa w utrzymaniu czystości
Łagodne organiczne kształty sprzyjają poczuciu harmonii we wnętrzu. Wygodna w użytkowaniu i utrzymaniu czystości elegancka umywalka jest tu nieoceniona.
łazienka z kamieniem naturalny, łazienka z drewnem, aranżacja jasnej łazienki z wanną wolnostojąca, symetryczna biała wanna akrylowa, dwie umywalki z kamienia naturalnego, beżowa łazienka
Różne rodzaje kamienia w jednym pomieszczeniu to jeden z popularniejszych trendów. Kluczem dopasowania jest kolorystyka. Wnętrze ocieplone drewnem.
umywalka z czarnego granitu, drewniana zabudowa strefy umywalki, kamienna ściana
Elegancja misy umywalki PINATUBO dopełniona została minimalistycznymi bateriami umywalkowymi równiez w kolorze czarnym.
aranżacja strefy umywalki dla dwóch osób, umywalki marmurowe, elegancka nowoczesna łazienka z kwiatami doniczkowymi
Nowoczesny styl w łazience biofilicznej. Organiczne kształty i prawdziwe naturalne tekstury oraz żywe rośliny. W takim wnętrzu chętnie się wypoczywa!
strefa umywalki z dozownikami z kamienia, umywalka z szarego kamienia, taca z kamienia
Ta sama umywalka na innym tle, choć też ze wzorami kamienia, pięknie spaja w całość naturalne materiały.
beżowa łazienka z naturalnymi elementami, kamienna umywalka z szarego marmuru
Jasna łazienka w kojarzącym się z tradycją kolorze beżowym. Ciepłe kojące wnętrze wykorzystujące naturalne materiały. Ponadczasowe a zarazem rozwiązanie!
strefa umywalki z akcesoriami i marmurową umywalką, szare akcesoria łazienkowe z kamienia, kamienna umywalka nablatowa
Naszym zdaniem właśnie tak wygląda nowoczesne spojrzenie na klasykę. Subtelna jasna kolorystyka, minimalizm i naturalne dodatki.

Pinatubo to wulkan na Filipinach, gdzie w 1991 roku miała miejsce jedna z
najsilniejszych erupcji wulkanicznych w XX wieku. Eksplozja była tak silna, że
wierzchołek wulkanu zapadł się, a następnie pojawiło w nim jezioro kraterowe.