Od nas

Dla Ciebie

  U podstaw powstania marki AD leży miłość do natury, docenianie wysokiej klasy produktów wykonywanych przez rzemieślnika. NATURA jest naszą wartością, z niej czerpiemy inspirację i o nią dbamy. Podstawą naszej oferty sprzedażowej są wulkany, umywalki nablatowe z kamienia naturalnego, pasma górskie – akcesoria łazienkowe wykonane z tego samego materiału oraz lodowce – stabilne, wyróżniające się pod względem wytrzymałości i jakości wykonania wanny akrylowe o organicznych kształtach.

   Każdy Partner Handlowy AD uzyskuje od nas:

   • wysoką jakość produktów, dostępność towaru,
   • profesjonalizm, rzetelność, szczera, szybka, otwarta i skuteczna komunikacja,
   • doskonały serwis przed i posprzedażowy, słowność, zawsze stały kontakt z Klientem.

   Oferujemy także katalog inspiracji, wsparcie naszych social mediów pełne pomysłów i cennych porad, nieszablonowe rozwiązania montażu, modele 3D, tekstury, produkty i ich opakowania wpisane w nurt zero waste.

   Wspieramy, doradzamy, reagujemy, dbamy o spójny biofiliczny (oparty o naturę) przekaz.

Bycie Partnerem Handlowym marki AD to nie tylko kontrakt biznesowy ale PRZEDE WSZYSTKIM relacja! Każdy Partner jest dla nas ważny,  dbamy o niego. Staramy się wzajemnie sobie pomagać, wspierać w działaniach, dlatego w relacji biznesowej proponujemy przede wszystkim:

 • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
 • współpracę win-win, na zasadach dobrych dla obu stron,
 • traktowanie Partnera w sposób pełen szacunku, oparty na szczerości i otwartości.

Jesteśmy naturalni, transparentni – nie ma u nas sztuczności! Uważamy, że tylko w takich warunkach udaje się prowadzić efektywny biznes, czyli taki który osiąga zadowalające wyniki i daje satysfakcję.

 

Czeka na Ciebie współpraca z dynamicznie rozwijającą się marką, odpowiedzialną, kierującą się zasadą win-win,
dbającą o stały kontakt z Tobą, ceniącą dobre relacje.