Czarny granit to naturalny kamień o szlachetnym wyglądzie. Dzięki wysokiej zwartości cechuje się niską nasiąkliwością, dlatego też doskonale sprawdza się w łazience. Zatopione w czarnej strukturze minerały m.in. w odcieniach szarości, złota, srebra, opalizującej czerni tworzą niepowtarzalną kompozycję (jest porównywalny do rozgwieżdżonego nieba nocą). Od pokoleń ceniony surowiec, gwarantujący wytrzymałość przez długie lata. Przygotowany przez wykwalifikowanego rzemieślnika zgodnie z nowoczesnymi trendami designu jest unikalną propozycją do łazienki.

Materiał, ergonomiczny kształt misy, niska stopka, cienki, tylko 1,5 cm rant to cechy wyróżniające tę elegancką, luksusową umywalkę będącą symbolem trwałości i solidności.

Kamienna umywalka nablatowa

Wymiary (długość x szerokości x wysokość):
590 x 390 x 160 mm

Dlaczego umywalka MANAM to idealny wybór?
  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • piękna tekstura z minerałów zatopionych w czarnej strukturze,
  • nowoczesny design, minimalistyczna forma,
  • idealnie gładka powierzchnia, 
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości,
  • podstawa 1,5 cm w formie stopki nadaje umywalce lekkości.

Organiczny kształt i niezwykle cienki rant umywalki z kamienia naturalnego jest jedną z najważniejszych zalet MANAM, wpływa bowiem na wygodę codziennego użytkowania. Jednak to, że jest wykonana z wysokiej jakości kamienia naturalnego stanowi wartość samą w sobie i decyduje o jej niewątpliwie eleganckim i luksusowym stylu.

Czarny granit to jeden z najtrwalszych kamieni naturalnych wykorzystywanych w aranżacjach wnętrz. Dzięki swym właściwościom fizycznym doskonale sprawdza się w łazience a przy systematycznych prostych zabiegach pielęgnacyjnych, będzie cieszyć oko długie lata.

Jeśli inspirowana tradycyjnym kształtem umywalka MANAM wydaje się interesująca, to podobną formę i rozmiary zaproponowaliśmy dla umywalki PINATUBO. MANAM posiada podstawę, która obok cienkiego rantu, jest cechą dodającą produktowi AD wizualnej lekkości. Ponadto strefę umywalki poza jej główną bohaterką, można uzupełnić minimalistycznymi akcesoriami łazienkowymi AD z czarnego granitu.

Natura wpisana w DNA marki AD to poza rekomendowaniem naturalnych materiałów i żywych roślin do łazienki, także zobowiązanie do jej ochrony. Kupowanie umywalek AD zwiększa kwotę przeznaczaną na sadzenie nowych lasów na terenie Polski. Tym samym niesiemy radość obcowania z przyrodą także dla kolejnych pokoleń! Bliski marce AD styl życia według idei zero waste, zainspirował do zaprojektowania skrzyń na umywalki z płyt OSB. Dzięki nim nie tylko produkt dociera bezpiecznie na miejsce swojego montażu, ale i właściciel zyskuje skrzynię na narzędzia, czy… miejsce na ogródek ziołowy na balkonie.

Owalna umywalka nablatowa MANAM poza czarnym granitem dostępna jest także w wersji
szary marmur.
 Wybierz swój ulubiony styl!

strefa dla dwojga z kamiennymi umywalkami, łazienka z dodatkiem drewna, czarnego granitowe umywalki
Połączenie stylu organicznego z wielkomiejskim i ona - umywalka MANAM inspirowana naturą w pięknym szlachetnym kolorze.
strefa umywalki dla dwóch osób, czarne umywalki nablatowe, umywalki z czarnego granitu
Ergonomiczny kształt misy i stopka decydują o praktyczności umywalki MANAM. Tekstura z mineralnych drobinek i urozmaicone otoczenie zaciekawiają.
łazienka black&white, łazienka z płytkami marmurowymi, łazienka z czarnym wyposażeniem
Black&white - styl, który nie ma sobie równych. Marmurowe ściany i Ona - w centralnej części - granitowa umywalka MANAM. Efektowna kompozycja!
nablatowa umywalka na cokole, umywalka z szarego marmuru
Naturalna szarość łączy marmurowy blt i ścianę z drewnianych paneli w jedną spójną całość nowoczesnej strefy umywalki.

Manam – to czynny wulkan, który tworzy wyspę o średnicy ok 10 km. Należy do
Papua-Nowa gwinea