Biały marmur to trwały i doceniany od stuleci surowiec. Jego niezaprzeczalny urok wynika z delikatnego użylenia w kolorze szarości sprawiającego, że kamień ten nabiera wielowymiarowego charakteru. Białe tło podkreśla popielate niuanse i stanowi idealne połączenie dla niebanalnego wnętrza. 

Praktyczny nowoczesny kształt pozwala wygodnie korzystać z umywalki KELUD i daje szereg możliwości aranżacyjnych. Organiczna forma zaciekawia i może stanowić uzupełnienie lub pierwszy plan w małej łazience, jak i w salonie kąpielowym.

Umywalka KELUD cieszy użytkownika przez długie lata, jest łatwa w utrzymaniu czystości i niepowtarzalnie piękna!

Kamienna umywalka nablatowa

Wymiary (długość x szerokości x wysokość):
410 x 335 x 140

Dlaczego umywalka KELUD to idealny wybór?
  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • niepowtarzalne, naturalne żyłowanie,
  • nowoczesny design, minimalistyczna forma,
  • idealnie gładka powierzchnia, 
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości,
  • podstawa 1,5 cm w formie stopki nadaje umywalce lekkości.

Umywalka KELUD jest połączeniem dzieła natury i umiejętności człowieka. Wyjątkowy wzór szarego użyłowania na białym tle jest synonimem luksusu i elegancji – to biały marmur używany już w starożytności do podkreślenia miejsc o szczególnym znaczeniu. Współczesna łazienka to miejsce na domowe spa, oaza dająca spokój, ale też piękne wnętrze, o którym chętnie się rozmawia.

Tym, co intryguje jest 1,5 cm rant oraz tyle samo mierząca stopka umywalki, nadające całości wizualnej lekkości. Model umywalki z białego kamienia naturalnego odnajdzie się idealnie w stylu klasycznym i współczesnym, w łazience glamour, jak i black&white.

Estetyka i trwałość to nie jedyne zalety produktów AD. Jako marka wpisaliśmy naturę w nasze DNA. Kupując umywalkę KELUD Klienci przyczyniają się do zalesiania Polski a także otrzymują produkt w ekologicznym opakowaniu. Skrzynia, w której Klient otrzymuje umywalkę, wykonana jest z płyt OSB i z powodzeniem posłuży jako pojemnik do przechowywania, czy skrzynia na kwiaty.

Owalna umywalka nablatowa KELUD poza białym marmurem dostępna jest także w wersji: szary marmur oraz czarny granit. Wybierz swój ulubiony styl!
biała umywalka z marmuru, nablatowa umywalka nowoczesna z kamienia naturalnego
Elegancka łazienka z przewagą czerni, w której biała marmurowa umywalka sprawdzi się znakomicie. Rekomendujemy złote baterie i dodatki.
umywalka z białego marmuru, elegancka umywalka w eksluzywnej łązience, biało czarna łązienka, biała ergonomiczna wanna akrylowa, wanna do komfortowej kąpieli
Biała misa umywalki o ergonomicznym kształcie spójnym z nowoczesną wanną AD w czarnym otoczeniu tworzą łazienkę w stylu black&white.
szara umywalka o organicznych kształtach, wygodna w użytkowaniu, łatwa w utrzymaniu czystości
Jeden z kolorów ziemi - szarość, organiczny kształt i sąsiedztwo monstery powodują, że umywalka KELUD z kamienia naturalnego jest tu idealnym wyborem.
czarna umywalka nablatowa z granitu, elegancka umywalka kamienna, umywalka na blat, umywalka w organicznym kształcie
Nowoczesna czarna umywalka i wysoka bateria w tym samym kolorze to propozycja do wnętrza loftowego, do którego polecamy także granitowe akcesoria AD.
organiczna umywalka z granitu, czarna umywalka do nowoczesnej łazienki
Nowoczesna industrialna łazienka z akcentami w stylu vintage pokazuje, jak uzyskać jasną przestrzeń zaakcentowaną zielonymi roślinami.
czarna umywalka granitowa, nablatowa umywalka z czarnego kamienia naturalnego
Piękna główna bohaterka kadru - granitowa umywalka KELUD w sąsiedztwie retro baterii i czarnych akcesoriów. Polecamy zielone naturalne akcenty!

Kelud – czynny wulkan w Indonezii. Jeden z najniebezpieczniejszych wulkanów
na Jawie.