Marmur w naturalnych odcieniach szarości to nie tylko ponadczasowa kolorystyka. Wraz z nim w łazience pojawia się umywalka KELUD o owalnej minimalistycznej bryle na subtelnej podstawce.

Kamień naturalny jako materiał ma nieocenioną wartość wizualną dzięki mineralnej grze odcieni. Organiczny, łagodny kształt i lekka forma skrywają ogromną wytrzymałość tego kamienia oraz jego niską nasiąkliwość.

Umywalka KELUD to skarb w łazience! Piękny przez lata, dzięki prostym zabiegom pielęgnacyjnym. Wygodny w codziennym użytkowaniu. Nietuzinkowy pod wieloma względami…

Kamienna umywalka nablatowa
Wymiary (długość x szerokość x wysokość):
380 x 380 x 150 mm

Dlaczego umywalka KELUD to idealny wybór?
  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • niepowtarzalna kompozycja minerałów przypominająca gwiaździste niebo,
  • nowoczesny design, minimalistyczna forma,
  • idealnie gładka powierzchnia, 
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości,
  • podstawa 1,5 cm w formie stopki nadaje umywalce lekkości.

1,5 cm rant oraz tyle samo mierząca stopka to cechy umywalki KELUD decydujące o niezwykle wizualnej lekkości. Tymczasem wybór szarego granitu jest nieprzypadkowy, skierowany do wszystkich, którzy cenią trwałość, szukają naturalnych elementów wyposażenia do łazienki i cenią sobie uniwersalną, neutralną kolorystykę. Patrzymy na nasze umywalki z zachwytem dla dzieła ludzkich rąk wykonanego z całej bryły kamienia.  

Przyroda jest ważnym źródłem dobra, inspiracji dla człowieka od zarania dziejów. Wpisaliśmy ją w DNA marki AD, dlatego kupując umywalkę KELUD Klienci przyczyniają się do zalesiania Polski a także otrzymują produkt w ekologicznym opakowaniu. Skrzynia, w której dostarczamy umywalkę wykonana jest z płyt OSB i z powodzeniem posłuży jako pojemnik do przechowywania, czy skrzynia na kwiaty.

Owalna umywalka nablatowa KELUD poza szarym marmurem dostępna jest także w wersji: biały marmur oraz czarny granit. Wybierz swój ulubiony styl!
szara umywalka o organicznych kształtach, wygodna w użytkowaniu, łatwa w utrzymaniu czystości
Jeden z kolorów ziemi - szarość, organiczny kształt i sąsiedztwo monstery powodują, że umywalka KELUD z kamienia naturalnego jest tu idealnym wyborem.
czarna umywalka nablatowa z granitu, elegancka umywalka kamienna, umywalka na blat, umywalka w organicznym kształcie
Nowoczesna czarna umywalka i wysoka bateria w tym samym kolorze to propozycja do wnętrza loftowego, do którego polecamy także granitowe akcesoria AD.
organiczna umywalka z granitu, czarna umywalka do nowoczesnej łazienki
Nowoczesna industrialna łazienka z akcentami w stylu vintage pokazuje, jak uzyskać jasną przestrzeń zaakcentowaną zielonymi roślinami.
czarna umywalka granitowa, nablatowa umywalka z czarnego kamienia naturalnego
Piękna główna bohaterka kadru - granitowa umywalka KELUD w sąsiedztwie retro baterii i czarnych akcesoriów. Polecamy zielone naturalne akcenty!
biała umywalka z marmuru, nablatowa umywalka nowoczesna z kamienia naturalnego
Elegancka łazienka z przewagą czerni, w której biała marmurowa umywalka sprawdzi się znakomicie. Rekomendujemy złote baterie i dodatki.
umywalka z białego marmuru, elegancka umywalka w eksluzywnej łązience, biało czarna łązienka, biała ergonomiczna wanna akrylowa, wanna do komfortowej kąpieli
Biała misa umywalki o ergonomicznym kształcie spójnym z nowoczesną wanną AD w czarnym otoczeniu tworzą łazienkę w stylu black&white.

Kelud – czynny wulkan w Indonezii. Jeden z najniebezpieczniejszych wulkanów
na Jawie.