Granit – szlachetny materiał o niezwykłej odporności oraz niskiej nasiąkliwości, dzięki czemu sprawdza się w łazience. Jego cechą charakterystyczną są zatopione w czarnej strukturze minerały m.in. w odcieniach szarości, złota, srebra, opalizującej czerni.  Tworzą kompozycję przypominającą nocne rozgwieżdżone niebo. 

Granitowa umywalka KELUD to owalna ergonomiczna kamienna misa osadzona na 1,5 cm stopce. Zaskakująco  wygodna w użytkowaniu dzięki odpowiedniej głębokości i kształtowi (woda nie rozpryskuje się na zewnątrz). 

Czerń cechuje nowoczesne, eleganckie, odważne wnętrza. Jednak równie dobrze, jak w lofcie, sprawdzi się w klasycznym black&white.

Kamienna umywalka nablatowa

Wymiary (długość x szerokości x wysokość):
410 x 330 x 140 mm

Dlaczego umywalka KELUD to idealny wybór?

  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • niepowtarzalna kompozycja minerałów przypominająca gwiaździste niebo,
  • nowoczesny design, minimalistyczna forma,
  • idealnie gładka powierzchnia, 
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości,
  • podstawa 1,5 cm w formie stopki nadaje umywalce lekkości.

Sekretem wytrzymałości umywalek AD jest fakt wykonania każdej z nich z jednej bryły skalnej. Dzięki temu spoiwem całości jest naturalny kamień, jego struktura. Pozyskany granit obrabiany jest ręcznie przez wykwalifikowanego rzemieślnika. Połączenie natury, designerskiego pomysłu i pracy ludzkich rąk tworzy wyjątkową wartość, elegancki element dający wiele możliwości kreowania przestrzeni w łazience. W praktyce natomiast niespodziewanie łatwy w utrzymaniu czystości dzięki regularnej prostej pielęgnacji.

Rzemieślnicza praca, minimalistyczna, ale efektowna forma z naturalnego surowca, to nie wszystko! Kupując naszą umywalkę Klient otrzymuje produkt w skrzyni z płyty OSB, którą można wykorzystać ponownie m.in. do przechowywania, czy na dekoracyjną kompozycję z roślin. Poza tym zakupy w AD generują środki na sadzenie lasów w Polsce. Natura jest wpisana w DNA naszej marki, dlatego wspieramy jej ochronę!

Owalna umywalka nablatowa KELUD poza czarnym granitem dostępna jest także w wersji: biały marmur oraz szary marmur. Wybierz swój ulubiony styl!
organiczna umywalka z granitu, czarna umywalka do nowoczesnej łazienki
Nowoczesna industrialna łazienka z akcentami w stylu vintage pokazuje, jak uzyskać jasną przestrzeń zaakcentowaną zielonymi roślinami.
czarna umywalka granitowa, nablatowa umywalka z czarnego kamienia naturalnego
Piękna główna bohaterka kadru - granitowa umywalka KELUD w sąsiedztwie retro baterii i czarnych akcesoriów. Polecamy zielone naturalne akcenty!
czarna umywalka nablatowa z granitu, elegancka umywalka kamienna, umywalka na blat, umywalka w organicznym kształcie
Nowoczesna czarna umywalka i wysoka bateria w tym samym kolorze to propozycja do wnętrza loftowego, do którego polecamy także granitowe akcesoria AD.
szara umywalka o organicznych kształtach, wygodna w użytkowaniu, łatwa w utrzymaniu czystości
Jeden z kolorów ziemi - szarość, organiczny kształt i sąsiedztwo monstery powodują, że umywalka KELUD z kamienia naturalnego jest tu idealnym wyborem.
biała umywalka z marmuru, nablatowa umywalka nowoczesna z kamienia naturalnego
Elegancka łazienka z przewagą czerni, w której biała marmurowa umywalka sprawdzi się znakomicie. Rekomendujemy złote baterie i dodatki.
umywalka z białego marmuru, elegancka umywalka w eksluzywnej łązience, biało czarna łązienka, biała ergonomiczna wanna akrylowa, wanna do komfortowej kąpieli
Biała misa umywalki o ergonomicznym kształcie spójnym z nowoczesną wanną AD w czarnym otoczeniu tworzą łazienkę w stylu black&white.

Kelud – czynny wulkan w Indonezii. Jeden z najniebezpieczniejszych wulkanów na Jawie.