Umywalki z kamienia naturalnego

technologie-1

Z kamienia doskonałej jakości

O wysokiej jakości kamienia świadczy niewątpliwie miejsce jego wydobycia. W naszej ofercie mamy umywalki z kamienia wydobywanego z kopalni między innymi w Brazylii i Portugalii, które są wiodącymi kopalniami światowego przemysłu kamieniarskiego.
Wybierając kamień do produkcji umywalek, zwracamy uwagę na jego gatunek (decydujemy się tylko na pierwszy gatunek) czy ubarwienie. Jeżeli kamień ma pęknięcia czy w inny sposób jest naruszona jego struktura, zostaje odrzucony.

Ręcznie wykonywane

Na każdym etapie produkcji umywalek ogromne znaczenie ma praca ludzkich rąk. Zaczyna się od pocięcia kamiennych bloków na bryły o odpowiedniej wielkości, a następnie nadaje się umywalce kształt. Zarówno formowanie, jak i polerowanie oraz impregnowanie wykonuje się ręcznie, dzięki czemu każda umywalka jest unikatowa.

Niepowtarzalne

Szlachetny charakter, oryginalne żyłowanie oraz ręczne formowanie brył czynią, że  umywalki są wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. 

Dobrze zabezpieczone

Każda umywalka z marmuru lub granitu jest polerowana aż do uzyskania pożądanej gładkości. Następnie jest nanoszona warstwa ochronna, co między innymi pozwala uniknąć przebarwień.