Delikatne szare użylenie szlachetnego białego marmuru sprawia, że kamień ten nabiera wielowymiarowego charakteru. Ta cecha w niepowtarzalny sposób decyduje o wyjątkowości umywalki GALERAS. Marmurowy kamień naturalny jest wartościowym trwałym materiałem o niskiej nasiąkliwości. Dzięki gładkiej powierzchni łatwy w utrzymaniu czystości, będzie cieszył oko wiele lat. Wygodny prostokątny kształt misy ułatwi codzienność.

Białe tło podkreśla popielate niuanse i stanowi idealne połączenie dla niebanalnego wnętrza.  Zarówno umywalka jak i akcesoria w tym kolorze stanowią doskonałą propozycję dla łazienek nowoczesnych, luksusowych, eleganckich, opartych o  klasyczny trend black&white.

Kamienna umywalka nablatowa

Wymiary (długość x szerokości x wysokość):
510 x 410 x 140 mm

Dlaczego umywalka GALERAS to idealny wybór?
  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • niepowtarzalne, naturalne żyłowanie,
  • nowoczesny design, minimalistyczna forma,
  • idealnie gładka powierzchnia, 
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości,
  • podstawa 1,5 cm w formie stopki nadaje umywalce lekkości.

Niezwykły model umywalki GALERAS jest modnym i praktycznym elementem nowoczesnej łazienki. Biały marmur o jednym z najpiękniejszych wzorów, jakie tworzy w kamieniu natura, przyciąga spojrzenia. To wszystko sprawia, że wraz z umywalką, wybierasz lepszą jakość życia. Uszlachetni niejedną jasną przestrzeń. Będzie idealnym pomysłem do nowoczesnej łazienki w eleganckim stylu black&white. Biała umywalka GALERAS ma w sobie coś hipnotyzującego, co sprawia, że staje się znaczącym elementem aranżacji każdej łazienki.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup umywalki AD, troszczy się o środowisko! Część dochodu ze sprzedaży jest przeznaczana na zalesianie tych terenów Polski, które najbardziej tego potrzebują. Co więcej opakowanie umywalki zostało zrobione w duchu zero waste. Dzięki temu, ekologiczna skrzynia może zostać ponownie wykorzystana np. do zorganizowania przestrzeni w warsztacie, czy posadzenia roślin na tarasie

Prostokątna umywalka nablatowa GALERAS poza białym marmurem, dostępna jest także w dwóch innych wersjach: czarny granit i szary marmur. Wybierz swój styl!

ekskluzywna strefa umywalki, biała umywalka na cokole, nablatowa umywalka z białego marmuru
Biały marmur i złoto w połączeniu z żywymi roślinami tworzą eksluzywną a zarazem świeżą przestrzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest użycie podobnych form geometrycznych dla podstawowych elementów strefy umywalki.
umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Minimalistyczna umywalka nablatowa GALERAS stała sie tu inspiracją dla użytych kształtów i materiałów. Biały marmur jest wykorzystywany w luksusowych wnętrzach od stuleci. Pięknie komponuje się z naturalną zielenią!
aranżacja łazienki z tapetą, umywalka z szarego kamienia naturalnego, nablatowa umywalka marmurowa
Łazienka z tapetą o roślinnym wzorze ciekawie dopełnia wnękę z drewnianą konstrukcją. Na pierwszym planie spójna z całością szara umywalka GALERAS wpisuje się idealnie swoim idealnym kształtem w pomysł na tę aranżację.
szara umywalka z kamienia naturalnego, marmurowa ergonomiczna umywalka
Jeden kształt równy drugiemu. Dwa podstawowe elementy widocznej strefy, czyli umywalka i lustro tworzą harmonijną całość w otoczeniu naturalnych wzorów. Nowoczesny styl oparty o wszystko to, co sprawdza się od pokoleń. Nastrojowo!
umywalki z szarego marmuru, kamienne umywalki w strefie dla dwojga
Styl Chanel w luksusowej łazience z pięknymi retro oknami. Ogrom dziennego światła sprzyja hodowli roślin oraz zmienia atmosferę we wnętrzu wraz z porami dnia. Niesamowita spójność kolorów została złamana licznymi złotymi elementami.
szara umywalka prostokątna na cokole, wygodna w użytkowaniu, łatwa w utrzymaniu czystości
Prostokąt z zaokrąglonymi brzegami to ciekawy pomysł na formę zdecydowaną, ale jednak łagodną w odbiorze. Ciekawa propozycja do wnętrza tworzonego na zasadach regularnej powtarzalności. Ta szarość i jej odcienie tworzą atmosferę!
prostokątna umywalka z granitu, czarna umywalka do nowoczesnej łazienki
Gra czerni i brązu to nowatorski pomysł na minimalistyczne i jednocześnie zdecydowane wnętrze łazienki. Wzór w jodełkę, lustro o analogicznym do umywalki kształcie - zaciekawia. Całość bilansuje roślinność i biel.
czarna umywalka granitowa, nablatowa umywalka z czarnego kamienia naturalnego
Elegancka czarna umywalka z granitu przypominającego swoją teksturą nocne niebo pełne gwiazd. Wzory i układy form w tej łazience mają decydujący wpływ na odbiór przestrzeni, która nie przytłacza a wręcz przeciwnie zachęca do przebywania tutaj.

Galeras to aktywny wulkan w Kolumbii, położony w Andach. Nazwę wulkanowi
nadali hiszpańscy konkwistadorzy, ponieważ jego kształt przypominał im sylwetki
więźniów skazanych na roboty przymusowe w Hiszpanii.