Marmur to materiał znakomity. Jest trwały, piękny, elegancki, kojarzy się z luksusem i dzięki profesjonalnej obróbce, od stuleci, doskonale sprawdza się we wnętrzach takich jak łazienka.

Marmur w naturalnych odcieniach szarości to subtelna mieszanka minerałów – szarości i beży, przez co przyciąga wzrok i stanowi niewątpliwie ozdobę aranżacji w wielu stylach. 

Marmur jako naturalna bryła jest fizycznie ciężki, jednak gotowemu produktowi, trafiającemu od rzemieślnika do domu Klienta, dodają lekkości: cienki rant, prosty kształt i niski cokół. Cechy te mają wpływ nie tylko na estetykę, ale również na codzienny komfort użytkowania.

Kamienna umywalka nablatowa

Wymiary (długość x szerokości x wysokość):
510 x 410 x 140 mm

Dlaczego umywalka GALERAS to idealny wybór?

  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • niepowtarzalna kompozycja odcieni szarych minerałów,
  • nowoczesny design, minimalistyczna forma,
  • idealnie gładka powierzchnia, 
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości,
  • podstawa 1,5 cm w formie stopki nadaje umywalce lekkości.

Umywalka GALERAS zaprojektowana jest na planie prostokąta o zaokrąglonych rogach. Ten designerski zabieg, wprowadzający symetryczną lekkość i harmonię, jest spójny z ponadczasową szarością marmuru, kolorem uniwersalnym, łagodnym, dopełniającym pomysły na aranżacje. Nowoczesny styl, naturalne materiały jak drewno, otoczenie żywych roślin, sprawiają, że każda chwila spędzona w łazience staje się przyjemnością.

W ofercie AD znajduje się jeszcze jedna umywalka o podobnym kształcie i wykonana z tego samego materiału. Warto poznać obie, czyli ETNA oraz GALERAS, by jeszcze lepiej dopasować strefę umywalki do potrzeb i poczucia estetyki. 

Każdy zakup umywalek marki AD przyczynia się do powstawania nowych lasów w Polsce. Ponadto umywalki dostarczane są w skrzyniach z płyt OSB, które można wielokrotnie wykorzystać, czy to do przechowywania, czy np. jako kwietnik na tarasie… 

Prostokątna umywalka nablatowa GALERAS poza szarym marmurem dostępna jest także w dwóch innych wersjach kolorystycznych: biały marmurczarny granit. Wybierz swój ulubiony styl!
aranżacja łazienki z tapetą, umywalka z szarego kamienia naturalnego, nablatowa umywalka marmurowa
Łazienka z tapetą o roślinnym wzorze ciekawie dopełnia wnękę z drewnianą konstrukcją. Na pierwszym planie spójna z całością szara umywalka GALERAS wpisuje się idealnie swoim idealnym kształtem w pomysł na tę aranżację.
szara umywalka z kamienia naturalnego, marmurowa ergonomiczna umywalka
Jeden kształt równy drugiemu. Dwa podstawowe elementy widocznej strefy, czyli umywalka i lustro tworzą harmonijną całość w otoczeniu naturalnych wzorów. Nowoczesny styl oparty o wszystko to, co sprawdza się od pokoleń. Nastrojowo!
umywalki z szarego marmuru, kamienne umywalki w strefie dla dwojga
Styl Chanel w luksusowej łazience z pięknymi retro oknami. Ogrom dziennego światła sprzyja hodowli roślin oraz zmienia atmosferę we wnętrzu wraz z porami dnia. Niesamowita spójność kolorów została złamana licznymi złotymi elementami.
szara umywalka prostokątna na cokole, wygodna w użytkowaniu, łatwa w utrzymaniu czystości
Prostokąt z zaokrąglonymi brzegami to ciekawy pomysł na formę zdecydowaną, ale jednak łagodną w odbiorze. Ciekawa propozycja do wnętrza tworzonego na zasadach regularnej powtarzalności. Ta szarość i jej odcienie tworzą atmosferę!
ekskluzywna strefa umywalki, biała umywalka na cokole, nablatowa umywalka z białego marmuru
Biały marmur i złoto w połączeniu z żywymi roślinami tworzą eksluzywną a zarazem świeżą przestrzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest użycie podobnych form geometrycznych dla podstawowych elementów strefy umywalki.
umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Minimalistyczna umywalka nablatowa GALERAS stała sie tu inspiracją dla użytych kształtów i materiałów. Biały marmur jest wykorzystywany w luksusowych wnętrzach od stuleci. Pięknie komponuje się z naturalną zielenią!
prostokątna umywalka z granitu, czarna umywalka do nowoczesnej łazienki
Gra czerni i brązu to nowatorski pomysł na minimalistyczne i jednocześnie zdecydowane wnętrze łazienki. Wzór w jodełkę, lustro o analogicznym do umywalki kształcie - zaciekawia. Całość bilansuje roślinność i biel.
czarna umywalka granitowa, nablatowa umywalka z czarnego kamienia naturalnego
Elegancka czarna umywalka z granitu przypominającego swoją teksturą nocne niebo pełne gwiazd. Wzory i układy form w tej łazience mają decydujący wpływ na odbiór przestrzeni, która nie przytłacza a wręcz przeciwnie zachęca do przebywania tutaj.

Galeras to aktywny wulkan w Kolumbii, położony w Andach. Nazwę wulkanowi
nadali hiszpańscy konkwistadorzy, ponieważ jego kształt przypominał im sylwetki
więźniów skazanych na roboty przymusowe w Hiszpanii.