Kamień naturalny o szlachetnym wyglądzie. Mowa o czarnym granicie, z którego powstaje w rękach rzemieślnika elegancka umywalka GALERAS marki AD. Ceniąc wysokiej jakości dobra, jakie daje człowiekowi przyroda postawiliśmy na naturalny surowiec, by dostarczać Klientom trwały produkt o niskiej nasiąkliwości, czyli idealnie nadający się do łazienki i częstego kontaktu z wodą.

Organiczne zaokrąglone krawędzie i cienki rant tworzą formę lekką i przyjemną dla oka. Natomiast, przyglądając się drobnym minerałom zatopionym w czarnej strukturze, można zobaczyć letnie gwiaździste niebo… Umywalka wpisuje się, zgodnie z nowoczesnymi trendami do większości stylów nowoczesnych łazienek.

Kamienna umywalka nablatowa

Wymiary (długość x szerokości x wysokość):
510 x 410 x 140 mm

Dlaczego umywalka GALERAS to idealny wybór?

  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • piękna kompozycja opalizujących minerałów w czarnej strukturze,
  • nowoczesny design, minimalistyczna forma,
  • idealnie gładka powierzchnia, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz umywalki,
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości,
  • podstawa 1,5 cm w formie stopki nadaje umywalce lekkości.

Człowiek zachwyca się trwałością i pięknem natury od zarania dziejów, dlatego nauczył się wykorzystywać ją we wnętrzach swojego domu. Dzięki talentowi wykwalifikowanych rzemieślników powstaje, z jednej bryły granitu, elegancka umywalka GALERAS, nadająca wnętrzu oryginalny charakter  już na pierwszy rzut oka. Uzupełniona akcesoriami łazienkowymi wykonanymi z tego samego kamienia gwarantuje użytkownikowi komplementarną przestrzeń do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.

Kupowanie produktów naszej marki to nie tylko zapewnianie sobie wizualnej przyjemności i komfortu użytkowania. Wybierając AD, każdy Klient przyczynia się do sadzenia drzew i powstawania wyjątkowego lasu. Ponadto zyskuje skrzynię z płyt OSB, w której otrzymuje umywalkę a po montażu, ma pełną dowolność co do jej ponownego wykorzystania.

W ofercie AD znajduje się jeszcze jedna umywalka o podobnym kształcie i wykonana z tego samego materiału. Warto poznać obie, czyli ETNA oraz GALERAS, by jeszcze lepiej dopasować wnętrze łazienki do swoich potrzeb i poczucia estetyki.

Prostokatna umywalka nablatowa GALERAS poza czarnym granitem dostępna jest także w dwóch innych wersjach kolorystycznych: biały marmurszary marmur. Wybierz swój ulubiony styl!

prostokątna umywalka z granitu, czarna umywalka do nowoczesnej łazienki
Gra czerni i brązu to nowatorski pomysł na minimalistyczne i jednocześnie zdecydowane wnętrze łazienki. Wzór w jodełkę, lustro o analogicznym do umywalki kształcie - zaciekawia. Całość bilansuje roślinność i biel.
czarna umywalka granitowa, nablatowa umywalka z czarnego kamienia naturalnego
Elegancka czarna umywalka z granitu przypominającego swoją teksturą nocne niebo pełne gwiazd. Wzory i układy form w tej łazience mają decydujący wpływ na odbiór przestrzeni, która nie przytłacza a wręcz przeciwnie zachęca do przebywania tutaj.
umywalki z szarego marmuru, kamienne umywalki w strefie dla dwojga
Styl Chanel w luksusowej łazience z pięknymi retro oknami. Ogrom dziennego światła sprzyja hodowli roślin oraz zmienia atmosferę we wnętrzu wraz z porami dnia. Niesamowita spójność kolorów została złamana licznymi złotymi elementami.
szara umywalka prostokątna na cokole, wygodna w użytkowaniu, łatwa w utrzymaniu czystości
Prostokąt z zaokrąglonymi brzegami to ciekawy pomysł na formę zdecydowaną, ale jednak łagodną w odbiorze. Ciekawa propozycja do wnętrza tworzonego na zasadach regularnej powtarzalności. Ta szarość i jej odcienie tworzą atmosferę!
aranżacja łazienki z tapetą, umywalka z szarego kamienia naturalnego, nablatowa umywalka marmurowa
Łazienka z tapetą o roślinnym wzorze ciekawie dopełnia wnękę z drewnianą konstrukcją. Na pierwszym planie spójna z całością szara umywalka GALERAS wpisuje się idealnie swoim idealnym kształtem w pomysł na tę aranżację.
szara umywalka z kamienia naturalnego, marmurowa ergonomiczna umywalka
Jeden kształt równy drugiemu. Dwa podstawowe elementy widocznej strefy, czyli umywalka i lustro tworzą harmonijną całość w otoczeniu naturalnych wzorów. Nowoczesny styl oparty o wszystko to, co sprawdza się od pokoleń. Nastrojowo!
ekskluzywna strefa umywalki, biała umywalka na cokole, nablatowa umywalka z białego marmuru
Biały marmur i złoto w połączeniu z żywymi roślinami tworzą eksluzywną a zarazem świeżą przestrzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest użycie podobnych form geometrycznych dla podstawowych elementów strefy umywalki.
umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Minimalistyczna umywalka nablatowa GALERAS stała sie tu inspiracją dla użytych kształtów i materiałów. Biały marmur jest wykorzystywany w luksusowych wnętrzach od stuleci. Pięknie komponuje się z naturalną zielenią!

Galeras to aktywny wulkan w Kolumbii, położony w Andach. Nazwę wulkanowi
nadali hiszpańscy konkwistadorzy, ponieważ jego kształt przypominał im sylwetki
więźniów skazanych na roboty przymusowe w Hiszpanii.