To model umywalki, który jako pierwszy wszedł do oferty AD w wersji mini powiększając tym samym rodzinę kamiennych umywalek ETNA a zarazem wychodząc naprzeciw potrzebie spójnej aranżacji już nie tylko w obrębie pomieszczenia z umywalką i akcesoriami, ale i harmonii całego domu, dopasowania łazienek i toalet!

Czarna umywalka z pięknego naturalnego granitu zachwyca nie tylko kształtem, ale i praktycznymi właściwościami. Granit jest kamieniem o niskiej nasiąkliwości, dlatego z powodzeniem sprawdza się w łazience. Jest trwały. Po rzemieślniczej obróbce łatwy w utrzymaniu czystości i gładki w dotyku. Idealna do klasycznego montażu lub designerskiej zabawy aranżacją.

Umywalka nablatowa ETNA MINI z czarnego granitu

Wymiary (długość x szerokości x wysokość):
450 x 300 x 115 mm

Dlaczego umywalka ETNA MINI to idealny wybór?

  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • niepowtarzalna kompozycja minerałów przypominająca rozgwieżdżone niebo,
  • nowoczesny design, 
  • idealnie gładka powierzchnia, 
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości,
  • prostokątna minimalistyczna forma z zaokrąglonymi brzegami,
  • design miły dla oka, wygodny na co dzień.

Zachwyt nad naturalnymi wzorami, zdecydował o wyborze kamienia naturalnego jako materiału do stworzenia umywalek AD. Efektowne zatopione w czarnej strukturze minerały m.in. w odcieniach szarości, złota, srebra, opalizującej czerni tworzą niepowtarzalną kompozycję przypominającą rozgwieżdżone niebo. Natomiast nowoczesna minimalistyczna forma wprowadza do wnętrza elegancki akcent. Projekt i rzemieślnicze wykonanie pozwoliło zamienić prawdziwą bryłę kamienia w zachwycający przedmiot użytkowy. Tak powstaje każda kamienna umywalka ETNA o geometrycznym kształcie misy, prostej formie, gładkiej powierzchni i niesamowicie cienkim rancie. 

Umywalka ETNA to bardzo dobra propozycja do współczesnych łazienek, szczególnie do zabawy geometrycznymi wzorami i formami. Każdemu wnętrzu nada naturalny, trwały i piękny pierwiastek, sprawiający codzienną radość użytkownikom!

Model umywalki ETNA dostępna jest w 3 wariantach kolorystycznych i 2 rozmiarach.
Wybierz swój ulubiony styl!

aranżacja łazienki z małą umywalką
Biel i czerń tworzy charakter tego wnętrza, gdzie przeważają kolory ziemi. Roślinne akcenty, stylowe dodatki decydują o kojącej, przytulnej atmosferze.
szczotka wc z białego marmuru, umywalka z białego marmuru, akcesoria łazienkowe z białego marmuru
Stonowane barwy, naturalne materiały, prostota tworzą oryginalny charakter tego wnętrza.
czarne akcesoria łazienkowe z granitu, granitowa umywalka
Ponadczasowy kolor we współczesnej minimalistycznej formie jest interesującym pomysłem do stworzenia unikalnej a zarazem uniwersalnej łazienki.
akcesoria łazienkowe z kamienia, umywalka z białego marmuru
Mała biała uywalka tworzy nastrojową strefę, w której przyjemnie jest odświeżyć się i w wygodny sposób przygotować do powitania dnia czy do snu.

Etna to najwyższy czynny wulkan w Europie. Przyciąga wielu turystów
zwiedzających Sycylię. Można dostać się na niego kolejką liniową, samochodem
terenowym czy wejść pieszo.