nowoczesna umywalka nablatowa z szarego kamienia naturalnego, marmurowa umywalka ad naturalnie

Prostokątna nowoczesna umywalka wykonana z niepowtarzalnego szarego marmuru, materiału cenionego od pokoleń za trwałość i estetykę. Minimalistyczny kształt, cienki rant i ponadczasowy kolor.

Marmur w naturalnych odcieniach szarości sprawdzi się w łazience ze względu na wytrzymałość i odporność na częste działanie wody. Dzięki prostym zabiegom pielęgnacyjnym, piękno kamienia będzie trwało przez wiele lat. Cechuje go subtelna mieszanka minerałów – szarości i beży przez co przyciąga wzrok i stanowi niewątpliwie ozdobę każdego wnętrza łazienki.

Wykonana przez rzemieślnika z jednej całej bryły kamienia jest niewątpliwie produktem unikalnym i eleganckim.

Kamienna umywalka nablatowa

Wymiary (długość x szerokości x wysokość):
610 x 410 x 115 mm

Dlaczego umywalka ETNA to idealny wybór?

  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • organiczna szarość z pełną paletą odcieni,
  • nowoczesny design, 
  • idealnie gładka powierzchnia, 
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości,
  • prostokątna minimalistyczna forma z zaokrąglonymi brzegami, miła dla oka, wygodna na co dzień.

Umywalka ETNA powstała w wyniku pracy ludzkich rąk w oparciu o designerski, choć minimalistyczny pomysł na nowoczesne rozwiązanie do łazienki. Zaokrąglone rogi łagodzą kształt bryły. Wygodna prostokątna misa sprawia, że codzienne odświeżanie się nabiera zupełnie innej wartości. Dzięki cienkiemu rantowi, daje nieograniczone możliwości montażu baterii umywalkowej, z boku, z tyłu, ze ściany, z blatu itd. Idealnie gładka powierzchnia, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, pozwala podziwiać piękno naturalnego wzoru kamienia oraz ułatwia utrzymanie marmuru w czystości. Wykonana przez rzemieślnika z jednej bryły kamienia jest niewątpliwie produktem unikalnym i eleganckim.

Umywalka ETNA to bardzo dobra propozycja do współczesnych łazienek, szczególnie do zabawy geometrycznymi wzorami, formami w stylu miejskim, nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym, klasycznym. Każdemu wnętrzu nada naturalny, trwały i piękny pierwiastek, sprawiający codzienną radość użytkownikom!

W ofercie AD znajduje się jeszcze jedna umywalka o podobnym kształcie i wykonana z tego samego materiału. Warto poznać obie, czyli ETNA oraz GALERAS, by jeszcze lepiej dopasować strefę umywalki do swoich potrzeb i poczucia estetyki. Jako uzupełnienie aranżacji polecamy akcesoria łazienkowe z szarego marmuru. 

Prostokątna umywalka nablatowa ETNA poza szarym marmurem dostępna jest także w wersji: czarny granit oraz w mniejszym rozmiarze. Wybierz swój ulubiony styl!

szara umywalka z kamienia naturalnego, marmurowa ergonomiczna umywalka
Nowoczesne spojrzenie na symetrię i kompozycja kolorów jest tym, co wyróżnia strefe umywalki z marmurową ETNĄ. Zwróć uwagę, jak komponuje się jej szarość.
szara umywalka nablatowa na planie prostokąta, wygodna w użytkowaniu, łatwa w utrzymaniu czystości
Ponadczasowy kolor organicznej szarości w otoczeniu współczesnego pomysłu na aranżację z roślinami i kolorem niebieskim, zachwycająca elegancja!
nowoczesna zielona łazienka z kamienna umywalką w kształcie prostokąta
Industrialny styl ocieplony drewnianymi elementami z nutą eleganckiej zieleni a po środku ona - umywalka ETNA, wyróżniająca się pięknem kamienia i formą.
umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Asymetryczny montaż względem blatu umywalki to designerski pomysł na przełamanie industrialnej geometrii.
czarne prostokątne umywalki z granitu, kamienne umywalki nablatowej w industrialnej łazience
Surowe loftowe wnętrze podkreślone pięknymi strukturami szlachetnego czarnego granitu to ceniony nowoczesny minimalizm.
prostokątna umywalka z granitu, czarna umywalka do nowoczesnej łazienki
Odważny elegancki kolor, przepiękny niepowtarzalny wzór kamienia, lekka forma, idealnie wpisują się we współczesne koncepcje wnętrz.

Etna to najwyższy czynny wulkan w Europie. Przyciąga wielu turystów
zwiedzających Sycylię. Można dostać się na niego kolejką liniową, samochodem
terenowym czy wejść pieszo.