Czarna umywalka z pięknego naturalnego granitu zachwyca nie tylko kształtem, ale i praktycznymi właściwościami. Granit jest kamieniem o niskiej nasiąkliwości, dlatego z powodzeniem sprawdza się w łazience. Jest trwały. Po rzemieślniczej obróbce łatwy w utrzymaniu czystości i gładki w dotyku. 

Efektowne zatopione w czarnej strukturze minerały m.in. w odcieniach szarości, złota, srebra, opalizującej czerni tworzą niepowtarzalną kompozycję przypominającą rozgwieżdżone niebo. 

Nowoczesna minimalistyczna forma wprowadza do wnętrza elegancki akcent. Idealna do klasycznego montażu lub designerskiej zabawy aranżacją. Najpiękniejsza w towarzystwie żywych roślin!

Kamienna umywalka nablatowa

Wymiary (długość x szerokości x wysokość):
610 x 410 x 115 mm

Dlaczego umywalka ETNA to idealny wybór?

  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • piękny wzór drobnych minerałów zatopiony w czarnej strukturze,
  • nowoczesny design,
  • minimalistyczna prostokątna forma z łagodnie zaokrąglonymi brzegami,
  • idealnie gładka powierzchnia, 
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości.

Pięknem natury nazywamy jej prawdziwe, często nieokiełznane kształty, bryły i formy, przechadzając się po ogrodzie skalnym, nad jeziorem, czy po lesie. Pragnąc naturalnego otoczenia, adaptujemy dzieła natury w swoich pomieszczeniach. To właśnie zachwyt nad naturalnymi wzorami, zdecydował o wyborze kamienia naturalnego jako materiału do stworzenia umywalek AD.

Projekt i rzemieślnicze wykonanie pozwoliło zamienić prawdziwą bryłę w zachwycający przedmiot użytkowy. Tak powstaje każda kamienna umywalka ETNA o geometrycznym kształcie misy, prostej formie, gładkiej powierzchni i niesamowicie cienkim rancie. Głaz zostaje zamieniony w praktyczny element wyposażenia łazienki.

To nie wszystko! W AD nie tylko czerpiemy z natury, ale i dajemy przyrodzie należne jej warunki do dalszego rozwoju. Klienci kupujący kamienne umywalki AD przyczyniają się do zalesiania Polski, są sadzone drzewa dla kolejnych pokoleń. Ponadto produkt dostarczany jest w skrzyni z płyt OSB, będącej ekologicznym opakowaniem, nadającym się do ponownego wielokrotnego wykorzystania.

W ofercie AD znajdują się dwie umywalki o podobnym kształcie, czyli ETNA oraz GALERAS. Niewielkie różnice między modelami a pozwalają lepiej dopasować strefę umywalki do swoich potrzeb i poczucia estetyki. Ponadto z tego samego rodzaju kamienia naturalnego, u doświadczonych rzemieślników, powstają akcesoria łazienkowe AD. Dobierane według własnych preferencji Klientów, w zestawie tworzą intymny styl, zachęcający do powitania dnia, jak i jego miłego zakończenia.

Prostokątna umywalka nablatowa ETNA poza czarnym granitem dostępna jest także w wersji: szary marmur oraz w mniejszym rozmiarze. Wybierz swój ulubiony styl!

czarne prostokątne umywalki z granitu, kamienne umywalki nablatowej w industrialnej łazience
Surowe loftowe wnętrze podkreślone pięknymi strukturami szlachetnego czarnego granitu to ceniony nowoczesny minimalizm.
prostokątna umywalka z granitu, czarna umywalka do nowoczesnej łazienki
Piękna, prawda? Kolorystycznie odważna, teksturą zaciekawiająca a formą - łagodna, luksusowa granitowa umywalka ETNA.
szara umywalka z kamienia naturalnego, marmurowa ergonomiczna umywalka
Nowoczesne spojrzenie na symetrię i kompozycja kolorów jest tym, co wyróżnia strefe umywalki z marmurową ETNĄ. Zwróć uwagę, jak komponuje się jej szarość.
szara umywalka nablatowa na planie prostokąta, wygodna w użytkowaniu, łatwa w utrzymaniu czystości
Ponadczasowy kolor organicznej szarości w otoczeniu współczesnego pomysłu na aranżację z roślinami i kolorem niebieskim, zachwycająca elegancja!
nowoczesna zielona łazienka z kamienna umywalką w kształcie prostokąta
Industrialny styl ocieplony drewnianymi elementami z nutą eleganckiej zieleni a po środku ona - umywalka ETNA, wyróżniająca się pięknem kamienia i formą.
umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Asymetryczny montaż względem blatu umywalki to designerski pomysł na przełamanie industrialnej geometrii.

Etna to najwyższy czynny wulkan w Europie. Przyciąga wielu turystów
zwiedzających Sycylię. Można dostać się na niego kolejką liniową, samochodem
terenowym czy wejść pieszo.