Category: Akryl i minimalistyczny design

Wanny akrylowe 2w1 – dlaczego warto wybierać takie modele?

Urządzasz wyjątkową łazienkę dla siebie a może jesteś architektem lub projektantem wnętrz i tworzysz niesamowitą przestrzeń dla swoich klientów? Dla wielu osób warunkiem luksusu jest posiadanie dużej, wygodnej wanny. Inni cenią szybką kąpiel bez zużywania dużych ilości wody. Bez względu na to, do której grupy się zaliczasz, z pewnością docenisz korzyści, jakie zapewniają wielofunkcyjne solidne wanny akrylowe. W tym artykule wyjaśniamy, dlaczego warto wybrać wanny typu 2w1 GAULI lub UPSALA.

Czytaj dalej

Jaką wannę wybrać?

Gdy myślisz o łazience marzeń, to jaka ona jest? Funkcjonalna? Piękna?
Z wyposażeniem marki AD stworzysz przestrzeń i funkcjonalną, i piękną!
Chętnie podpowiemy Twojej wyobraźni, na co warto się zdecydować, by już nie w marzeniach, ale w rzeczywistości korzystać z wanny idealnej!

Zatem…jaką wannę wybrać?

Wanny wolnostojące coraz częściej są częścią polskich łazienek po udanych metamorfozach. Podstawową zaletą wanny Presena jest fakt bycia monolitem, czyli gotowym do postawienia w łazience elementem wyposażenia. Nie kupuje się do niej dodatkowej obudowy, jest kompletna, ma nowoczesny kształt – jest piękna.

A funkcjonalność? Odpływ na środku wanny i profilowane oparci pozwolą wziąć komfortową kąpiel nie tylko w błogiej samotności, ale też w miłej atmosferze – we dwoje. Wanna nie odkształca się. Jest wykonana z trwałego grubego akrylu.

Wanna przyścienna ma wszystkie funkcjonalne zalety, jakie opisaliśmy powyżej. Nasza Gauli jest idealna zarówno do postawienia pod oknem. Zadowoleni użytkownicy korzystają z wanien przyściennych także na poddaszach, stawiając je pod skosami.

Wanna narożna, Upsala, to świetne rozwiązanie do wnęk i niewielkich łazienek, gdzie warto precyzyjnie dopasować wyposażenie do dostępnego miejsca. Przy tym podobnie, jak dwie pozostałe wanny jest monolitem – stanowi komplementarne zagospodarowanie przestrzeni. Piękny nowoczesny kształt, zaokrąglony narożnik, minimalistyczna forma. To wszystko decyduje o uniwersalności i pozwala wybrać tę wannę do dowolnego stylu wnętrza.

Wanna, czyli woda, woda, czyli natura – to cenimy najbardziej! Uwielbiamy zielone otoczenie, w którym nasze wanny odnajdują się znakomicie.

Jak dbać o wanny akrylowe?

WANNY WOLNOSTOJĄCE wykonane są z grubej warstwy najwyższej jakości akrylu, mają śnieżnobiały kolor i połysk. By zachować ten wygląd, trzeba odpowiednio je pielęgnować. Wanny są łatwe w utrzymaniu w czystości, jednak należy przestrzegać kilku zasad, aby cieszyć się nimi przez długie lata:

  • Do codziennej pielęgnacji zawsze używajmy miękkiej, najlepiej bawełnianej ściereczki. Szorstka ściereczka może porysować powierzchnię wanny.
  • Wybierając środki do czyszczenia wanny, sprawdzajmy ich skład. Nie powinny zawierać środków ścierających, jak np. kreda, a także amoniaku, acetonu czy alkoholu.
  • Najlepiej myć wanny środkami do mycia akrylu, które skutecznie usuwają osad z kamienia i mydła. Równie skuteczne jest mycie wanny ciepłą wodą z dodatkiem soku z cytryny lub octu.

Wanny akrylowe – ciepłe i wygodne

Szczególnie w wersji wolnostojącej robią wrażenie! Doskonałe obłości, idealnie gładka powierzchnia, śnieżnobiały kolor i połysk to cechy, dzięki którym wanny akrylowe zdobyły tak wielu zwolenników.
  • Fani kąpieli docenią wygodne wyprofilowania wanien, ich zaoblone krawędzie i zaletę nie do przecenienia – są zawsze ciepłe i przyjemne w dotyku.
  • Wanny oferowane przez AD są solidne, wykonane z grubego akrylu najwyższej jakości, który z pewnością nie będzie się odkształcał ani wyginał.
  • Dodatkowo wanny mają wzmocnione dno.
  • Sprzedawane są w komplecie z syfonem z eleganckim korkiem klik-klak oraz stelażem wzmacniającym do poziomowania.