Koło – kształt idealny oraz elegancka czerń to dwie wyróżniające cechy APO, umywalki z kamienia naturalnego.

Czarny granit jest skałą trwałą i wytrzymałą jako materiał i tak samo mocną w swym wyglądzie. Nie oznacza to jednak, że kamień wykorzystywany od stuleci, nadaje się tylko i wyłącznie do odważnych męskich wnętrz. Zdecydowanie wygrywa niepowtarzalną teksturą z ceramicznymi czarnymi misami. To designerska alternatywa dla powszechnych rozwiązań! Clou dla industrialnego stylu wnętrza. 

Granitowa umywalka zaprojektowana na planie koła, idealnie symetryczna z każdej strony odpływu aż po brzeg. Niewielkie rozmiary otwierają szerokie spektrum zastosowań od rodzinnego salonu kąpielowego po niewielka łazienkę dla gości.

Kamienna umywalka nablatowa
Wymiary (długość x szerokość x wysokość):
380 x 380 x 150 mm

Dlaczego umywalka APO to idealny wybór?

  • cienki, TYLKO 1,5 cm rant,
  • ręcznie wykonana z jednej bryły kamienia,
  • nowoczesny design, minimalistyczna forma
  • idealnie gładka powierzchnia łatwa w utrzymaniu czystości,
  • z kamienia doskonałej jakości,
  • ponadczasowy, okrągły kształt,
  • podstawa 1,5 cm w formie stopki nadaje umywalce lekkości.

Umywalka APO jest ręczne wykonana z jednej granitowej bryły przez wykwalifikowanego rzemieślnika. Minimalistyczny styl będący esencją nowoczesności, sprzyja wykorzystaniu naszej kamiennej misy w większości współcześnie aranżowanych łazienek. Okrągły kształt równoważy bardziej zdecydowane geometryczne linie lub podkreśla miękką grę form i nierzadko kolorów otaczających umywalkę.

Synonim elegancji, współgrający ze złotem, bielą i szarością. Poza wnętrzem o charakterze loftowym, trafny wybór do łazienek w klasycznym stylu black&white, współczesnych ze szkłem i polerowanymi frontami, czy biofilicznych z elementami drewna i żywymi roślinami.

Niewysoki charakterystyczny cokół tworzy lekkość formy i pozwala na więcej przy wykorzystaniu powierzchni obok umywalki. Ponadto taka podstawka ułatwia utrzymanie czystości. Ze względu na swoje wymiary stanowi atrakcyjne rozwiązanie do strefy umywalki dedykowanej parze lub kilku użytkownikom. Z drugiej strony jest z powodzeniem wykorzystywana w małych łazienkach oraz wnętrzach przeznaczonych dla gości.

Zgodnie z DNA marki AD umywalka APO jest produktem dystrybuowanym w duchu zero waste, zapakowanym w skrzynię z płyt OSB, która znajduje swoje kolejne zastosowania. Wybór tej umywalki przyczynia się do sadzenia drzew na terenie Polski, co poświadcza specjalny certyfikat.

Okrągła umywalka nablatowa APO poza czarnym granitem dostępna jest także w wersji:
biały marmur oraz szary marmur. Wybierz swój ulubiony styl!

strefa umywalki, kamienna umywalka, umywalka z czarnego granitu
Elegancja czarnego granitu i geometryczna dynamika lamelek
granitowa umywalka, czarna umywalka z kamienia naturalnego, kamień naturalny w łazience
APO to nie tylko dobrze zorganizowany blat, ale i możliwość designerskiej zabawy
umywalka z szarego marmuru na planie koła z ckołem, szara umywalka z kamienia naturalnego, marmurowa ergonomiczna umywalka
Kolor ziemi - szarość, sprzyjająca osiąganiu spokoju i przyjemna dla oka. Aranżacja pełna wzorów natury.
piękna umywalka z białego marmuru, minimalistyczna umywalka kamienna nablatowa na cokole
Polerowany czarny blat i ona - biała okrągła umywalka nablatowa, tworzą ekskluzywną całość.
okrągła umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Prostokątne blaty zmiękczone wizualnie okrągłym kształtem umywalki i kompozycją z luster.
umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Okrągła umywalka z białego marmuru w towarzystwie nietuzinkowych drewnianych kształtów.

APO to duży stratowulkan znajdujący się na wyspie Mindanao na Filipinach. Ma płaski szczyt z trzema wierzchołkami, na szczycie znajduje się krater o szerokości 500 m z małym jeziorem wulkanicznym. Wulkan jest jednym z bardziej popularnych i łatwiejszych miejsc wspinaczki górskiej na Filipinach.