okrągły minimalistyczny dozownik do mydła, szary dozownik do mydła z kamienia naturalnego, dozownik do mydła z marmuru

Elegancki okrągły element strefy w łazience, który staje się idealnym uzupełnieniem wybranej umywalki nablatowej AD wykonanej z szarego marmuru. Szarość bowiem, to nie tylko ponadczasowa kolorystyka. Kamień naturalny jako materiał ma nieocenioną wartość estetyczną dzięki mineralnej grze odcieni. Po rzemieślniczej obróbce powstają z niego przedmioty dekoracyjne i użyteczne. Tworzą one piękne spójne strefy a zarazem i całe wnętrza urządzone w dowolnym stylu aranżacji wybranym dla łazienki.

Wymiary (długość x szerokość x wysokość):
140 x 70 x 70 mm

Piękny solo, jak i w zestawie
z innymi akcesoriami marki AD
aranżacja strefy umywalki dla dwóch osób, umywalki marmurowe, elegancka nowoczesna łazienka z kwiatami doniczkowymi
Dozownik do mydła wykonany z szarego marmuru niezwykłą propozycją staje się w duecie z drugim dozownikiem lub w komplecie z tacą z tego samego kamienia. Dzięki niemu strefa umywalki staje się kompletna, spójna, efektowna. 

Komplementarność łazienki jest tym, co decyduje o jej uporządkowanej przestrzeni i elegancji. Osiągnięcie takiego efektu jest możliwe dzięki trosce o szczegóły. Marka AD wychodząc naprzeciw projektowaniu wnętrz, proponuje akcesoria łazienkowe z takich samych rodzajów kamienia naturalnego, jak sygnowane tym samym logo umywalki. Dzięki temu wybierając jeden z elementów, od razu można dopasować kolejny, idealnie spójny dzięki jakości, kolorystyce i teksturze. Posiadając parę harmonijnych elementów, można wkomponować je w aranżację pomieszczenia w każdym stylu, bowiem zawsze w obszarze całości będą istniały zgrane elementy.

Marmur jako materiał, przy prostej regularnej pielęgnacji będzie cieszył oko długie lata. Pozostając atrakcyjnym, stanowi element, którym można się pochwalić w licznych rozmowach z gośćmi, którzy zauważą kunszt łazienki i docenią jej stylistyczne walory… Naturalnie!

strefa umywalki z akcesoriami i marmurową umywalką, szare akcesoria łazienkowe z kamienia, kamienna umywalka nablatowa
umywalka z szarego marmuru na planie koła z ckołem, szara umywalka z kamienia naturalnego, marmurowa ergonomiczna umywalka
Kolory ziemi pasują do każdej aranżacji wnętrza, jednak m.in. style japandi, scandi, nowoczesny, minimalistyczny, wydają się być najtrafniejszymi dla wykorzystania akcesoriów w odcieniach szarości. Aranżacje łączą elementy z kamienia naturalnego a najpiękniejszą całość tworzą z drewnem.
okrągła umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Klasyka w nowoczesnej odsłonie. Warto zwrócić uwagę na kompozycje kół zarówno wertykalną, jak i horyzontalną! Asymetryczna aranżacja potrafi być elegancka!
akcesoria łazienkowe z kamienia, umywalka z białego marmuru
Marmur ma swój niepodważalny urok, dzięki któremu łączy poszczególne elementy aranżacji w strefie umywalki, tworząc kompletną miłą dla oka przestrzeń.
czarna umywalka nablatowa z granitu, elegancka umywalka kamienna, umywalka na blat, umywalka w organicznym kształcie
Elegancja we wnętrzu jest jego olbrzymim atutem. Dobrane kolorystycznie elementy strefy umywalki tworzą efektowny i kompletny fragment przestrzeni.
czarne akcesoria łazienkowe z granitu, granitowa umywalka
Piękno tkwi w prostocie, ponieważ minimalizm daje możliwość zmian wyrazu aranżacji dzięki nawet jednemu elementowi. Za to ceni się harmonię!

TATRY są najwyższym pasmem górskim w Karpatach. Ich długość wynosi 57 km. Dość rzadkim zjawiskiem występującym w tych górach jest oglądanie własnego cienia na powłoce chmur znajdującej się kilkanaście lub kilkadziesiąt metrów poniżej. Jest to możliwe w słoneczny dzień, kiedy słońce znajduje się z tyłu za plecami. Cień własnej sylwetki jest zwykle otoczony pojedynczą lub podwójną tęczową aureolą. Widmo Brockenu, bo tak nazywa się to zjawisko, polega na załamaniu się światła w kropelkach mgły i tworzeniu tęczowych okręgów.