okrągły dozownik do mydła z czarnego granitu, czarne akcesoria łazienkowe, minimalistyczny dozownik z kamienia
Dozownik do mydła jest wykonany z naturalnego materiału – czarnego granitu o szlachetnym wyglądzie. Wzbogaca i zarazem tworzy spójną strefę wraz z umywalką nablatową AD z tego samego kamienia naturalnego. Z jednej strony akcesorium dodaje elegancji, dopełnia wystrój a jednocześnie buduje miejsce łatwe dla utrzymania porządku. Strefa umywalki z pasującymi do siebie elementami o gładkiej powierzchni, po ręcznej obróbce jest piękna, trwała i harmonijna a przez to staje się unikatowa. Wszystko po to, by cieszyć się pięknem łazienki przez długie lata.

Wymiary (długość x szerokość x wysokość):
140 x 70 x 70 mm

Piękny solo, jak i w zestawie
z innymi akcesoriami marki AD

Zadaniem akcesoriów łazienkowych jest uzupełnienie aranżacji. Taki też jest cel dozownika z granitu – ma dopełniać i harmonizować strefę w sąsiedztwie jednej z czarnych kamiennych umywalek AD. To wartościowy produkt dla wyróżniających się wnętrz. Wygląda efektownie w otoczeniu drewna, nietuzinkowych kompozycji, ciekawych dodatków i żywych roślin. 

granitowa umywalka, czarna umywalka z kamienia naturalnego, kamień naturalny w łazience
Klasyka, czyli czerń oraz kamieniń naturalny łączą się w tej strefie umywalki z oryginalnym układem geometrycznym. kompozycja kwadratów i kół.
czarna umywalka nablatowa z granitu, elegancka umywalka kamienna, umywalka na blat, umywalka w organicznym kształcie
Elegancja we wnętrzu jest jego olbrzymim atutem. Dobrane kolorystycznie elementy strefy umywalki tworzą efektowny i kompletny fragment przestrzeni.
umywalka z szarego marmuru na planie koła z ckołem, szara umywalka z kamienia naturalnego, marmurowa ergonomiczna umywalka
Szarość i wielość jej odcieni pozwala na tworzenie dynamicznych i jednoczesnie spójnych, stonowanych stref w łazience.
strefa umywalki z akcesoriami i marmurową umywalką, szare akcesoria łazienkowe z kamienia, kamienna umywalka nablatowa
Kolory ziemi pasują do każdej aranżacji wnętrza, jednak m.in. style japandi, scandi, wydają się być najtrafniejszymi dla wykorzystania akcesoriów w odcieniach szarości.
akcesoria łazienkowe z kamienia, umywalka z białego marmuru
Marmur ma swój niepodważalny urok, dzięki któremu łączy poszczególne elementy aranżacji w strefie umywalki, tworząc kompletną miłą dla oka przestrzeń.
okrągła umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Klasyka w nowoczesnej odsłonie. Warto zwrócić uwagę na kompozycje kół zarówno wertykalną, jak i horyzontalną! Asymetryczna aranżacja potrafi być elegancka!

TATRY są najwyższym pasmem górskim w Karpatach. Ich długość wynosi 57 km. Dość rzadkim zjawiskiem występującym w tych górach jest oglądanie własnego cienia na powłoce chmur znajdującej się kilkanaście lub kilkadziesiąt metrów poniżej. Jest to możliwe w słoneczny dzień, kiedy słońce znajduje się z tyłu za plecami. Cień własnej sylwetki jest zwykle otoczony pojedynczą lub podwójną tęczową aureolą. Widmo Brockenu, bo tak nazywa się to zjawisko, polega na załamaniu się światła w kropelkach mgły i tworzeniu tęczowych okręgów.