okrągły dozownik do mydła, dozownik do mydła z białego marmuru

Dozownik do mydła jest najlepszym przyjacielem dla wybranej umywalki AD z białego marmuru. Wykonany został z tego samego rodzaju kamienia, podobnie do umywalki ma organiczny kształt
i minimalistyczny design. Jego piękna i gładka powierzchnia po rzemieślniczej obróbce odporna jest na działanie wody i łatwa
w utrzymaniu czystości. 
Biały marmur sam w sobie to materiał  elegancki, trwały i wytrzymały. Efektowny ton bieli subtelnie przechodzi tu w odcienie szarości użylenia, tworząc wielowymiarową teksturę cenioną we wnętrzach od stuleci.

Wymiary (długość x szerokość x wysokość):
140 x 70 x 70 mm

Piękny solo, jak i w zestawie
z innymi akcesoriami marki AD

Sekretem niepowtarzalnej aranżacji wnętrza są szczegóły. Okrągły dozownik do mydła wykonany z białego marmuru jest doskonałym przykładem, jak można, wraz z umywalką i innymi akcesoriami, tworzyć jedną z najważniejszych stref w łazience. Prosty nowoczesny design znaczy więcej, bo pozwala zachwycać się wizualnymi atutami białego marmuru. Jednocześnie sprawdza się jako trwały element wyposażenia w niewielkim, jak i przestronnym wnętrzu.

okrągła symetryczna umywalka, biała umywalka z marmuru, kamienna mała umywalka
W nowoczesnym wnętrzu, sąsiedztwie lustrzanej kompozycji i umywalki o tym samym idealnym kształcie - dozownik subtelnie uzupełnia elegancką strefę.
umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Imponujący kształtem drewniany blat i cała strefa dopełniona została umywalką APO z białego marmuru i dozownikiem oraz kamienną tacą.
akcesoria łazienkowe z kamienia, umywalka z białego marmuru
Marmur ma swój niepodważalny urok, dzięki któremu łączy poszczególne elementy aranżacji w strefie umywalki, tworząc kompletną miłą dla oka przestrzeń.
strefa umywalki z akcesoriami i marmurową umywalką, szare akcesoria łazienkowe z kamienia, kamienna umywalka nablatowa
Kolory ziemi pasują do każdej aranżacji wnętrza, jednak m.in. style japandi, scandi, wydają się być najtrafniejszymi dla wykorzystania akcesoriów w odcieniach szarości.
czarna umywalka nablatowa z granitu, elegancka umywalka kamienna, umywalka na blat, umywalka w organicznym kształcie
Elegancja we wnętrzu jest jego olbrzymim atutem. Dobrane kolorystycznie elementy strefy umywalki tworzą efektowny i kompletny fragment przestrzeni.
czarne akcesoria łazienkowe z granitu, granitowa umywalka
Piękno tkwi w prostocie, ponieważ minimalizm daje możliwość zmian wyrazu aranżacji dzięki nawet jednemu elementowi. Za to ceni się harmonię!

TATRY są najwyższym pasmem górskim w Karpatach. Ich długość wynosi 57 km. Dość rzadkim zjawiskiem występującym w tych górach jest oglądanie własnego cienia na powłoce chmur znajdującej się kilkanaście lub kilkadziesiąt metrów poniżej. Jest to możliwe w słoneczny dzień, kiedy słońce znajduje się z tyłu za plecami. Cień własnej sylwetki jest zwykle otoczony pojedynczą lub podwójną tęczową aureolą. Widmo Brockenu, bo tak nazywa się to zjawisko, polega na załamaniu się światła w kropelkach mgły i tworzeniu tęczowych okręgów.