szara tacka na akcesoria łazienkowe, taca dekoracyjna z kamienia naturalnego, taca z szarego marmuru

Taca na akcesoria może być wykorzystywana jako podstawka pod dekoracje, roślinki doniczkowe, miejsce na odłożenie biżuterii, czy niewielkie ręczniki dla gości. Możliwości jej zastosowania w łazience jest bez liku. Duża w tym zasługa trwałości i wytrzymałości szarego marmuru, kamienia o estetycznej mineralnej fakturze. Cechuje się on niską nasiąkliwością, dzięki czemu świetnie sprawdza się w łazience. Przyciąga wzrok i stanowi niewątpliwie ozdobę każdego wnętrza. Dzięki prostym zabiegom pielęgnacyjnym będzie cieszyć oko latami.

 

Wymiary (długość x szerokość x wysokość):
250 x 200 x 10
Rekomendujemy w zestawie
z innymi akcesoriami marki AD

Doświadczenie mówi, że atutem łazienki jest spójność wnętrza. Może ona opierać się na kontrastach lub na harmonii. Ten drugi aspekt doskonale realizuje kolorystyka z gamy barw ziemi, które dają wytchnienie od nadmiaru bodźców, pozwalają wyciszyć się, być tu i teraz.

Taca z szarego marmuru, jak widać na sąsiadujących aranżacjach, dopełnia duże i małe strefy umywalki, , w stylu japandi jak i w stylu orientalnym, w sąsiedztwie naturalnych materiałów. To wszystko pozwala wykorzystywać ją w przestrzeni pomieszczenia, jako podstawki pod akcesoria, dekoracje, jak i ręcznik. Łatwa w utrzymaniu czystości, subtelnie wkomponowuje się we wnętrze i cieszy użytkownika swoją funkcjonalnością a zarazem minimalistyczną formą.

aranżacja strefy umywalki dla dwóch osób, umywalki marmurowe, elegancka nowoczesna łazienka z kwiatami doniczkowymi
Strefa umywalki dla dwojga, tworząca spójną całość z efektowną zabudową, także obok żywych roślin. Po środku taca na akcesoria, jako zabezpieczenie i dekoracja.
strefa umywalki z akcesoriami i marmurową umywalką, szare akcesoria łazienkowe z kamienia, kamienna umywalka nablatowa
Szara taca idealnie dopełnia wyposażenie blatu zarówno pod kątem użyteczności, jak i walorów estetycznych. Jest harmonijnie i elegancko!
akcesoria łazienkowe z kamienia, umywalka z białego marmuru
Harmonia i szczegóły tworzą piękno tej strefy umywalki. Prosty design każdego elementu, jasne barwy i gra tekstur to niezwykle ciekawe połączenie!
okrągła umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Aranżacja oparta na grze geometrycznych kształtów, z wykorzystaniem podświetlenia i asymetrii robi wrażenie tak samo, jak piękny biały marmur!
czarne akcesoria łazienkowe z granitu, granitowa umywalka
Minimalistyczna strefa umywalki, ale zachowująca nowoczesny i wyrazisty charakter m.in. dzięki czarnym akcesoriom na blacie. Jest elegancko i praktycznie!
czarna umywalka granitowa, nablatowa umywalka z czarnego kamienia naturalnego
Vintage w nowoczesnym wydaniu to także styl, do którego znajduje zastosowanie taca na akcesoria oraz elegancki czarny granit, z jakiego ją wykonano!

SUDETY są 300-kilometrowym łańcuchem górskim, położonym w Polsce, Czechach i Niemczech.
Charakteryzują się bardzo zróżnicowaną rzeźbą, dużą różnorodnością rodzajów skał i dużą różnicą wysokości.
Niewątpliwie jest to obszar, na którego bogactwo składają się warunki naturalne, niezwykłe zjawiska geologiczne, różnorodne krajobrazy i świat przyrody. Na szczególną uwagę zasługą wodospady przyczyniające się do zróżnicowania krajobrazu ze względu na rzeźbienie skał o różnej odporności
.