czarna taca z kamienia na akcesoria łązienkowe, tac na kosmetyki do łazienki, dekoracyjna taca z granitu

Taca na akcesoria może być wykorzystywana jako podstawka pod dekoracje, roślinki doniczkowe, miejsce na odłożenie biżuterii, czy niewielkie ręczniki dla gości itd. Wykonana z czarnego granitu przyjmuje jego właściwości, czyli trwałość, wytrzymałość i elegancję.

Czerń nie ozncza, że nadaje się tylko i wyłącznie do odważnych męskich wnętrz. To designerska alternatywa dla powszechnych rozwiązań! Clou dla industrialnego stylu wnętrza, ale i jako dodatek np. w stylu black&white. 

Wymiary (długość x szerokość x wysokość):
250 x 200 x 10

Rekomendujemy w zestawie
z innymi akcesoriami marki AD

Taca pod akcesoria łazienkowe może stać się funkcjonalnym elementem w łazience. Jako podstawka pod dozownik do mydła, ochroni blat przed zabrudzeniem, częstym przesuwaniem po nim różnymi przedmiotami. Można odłożyć na niej okulary korekcyjne, biżuterię lub wykorzystać jako podkładkę pod doniczkę z sukulentami, czy las w słoiku. Możliwości jest wiele a dzięki trwałości i naturalnemu pięknu, liczba pomysłów może się zwiększać

czarna umywalka nablatowa z granitu, elegancka umywalka kamienna, umywalka na blat, umywalka w organicznym kształcie
Taca, która nie pełni bezpośrednio roli użytkowej, jest podstawką pod efektowną roślinę, sprawdza się znakomicie na blacie obok umywalki.
granitowa umywalka, czarna umywalka z kamienia naturalnego, kamień naturalny w łazience
Ciekawy montaż umywalki, geometryczna kopozycja i obok ona - taca z tego samego czarnego granitu, chroni blat przed zabrudzeniem i dopełnia kolorystycznie strefę.
strefa umywalki z dozownikami z kamienia, umywalka z szarego kamienia, taca z kamienia
Szara taca idealnie dopełnia wyposażenie blatu zarówno pod kątem użyteczności, jak i walorów estetycznych. Jest harmonijnie i elegancko!
szara okrągła umywalka nablatowa, wygodna w użytkowaniu, łatwa w utrzymaniu czystości
Stylowa a zarazem praktyczna strefa umywalki, która ma wszystko, co niezbędne dla codziennej higieny, przy tym wykonana z wysokiej jakości materiałów.
akcesoria łazienkowe z kamienia, umywalka z białego marmuru
Harmonia i szczegóły tworzą piękno tej strefy umywalki. Prosty design każdego elementu, jasne barwy i gra tekstur to niezwykle ciekawe połączenie!
umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Biel i drewno jest idealnym połączeniem w łazience. Razem tworzą przytulną i jasna atmosferę we wnętrzu. Taca dopełnia strefę umywalki także wykonanej z marmuru.

SUDETY są 300-kilometrowym łańcuchem górskim, położonym w Polsce, Czechach i Niemczech.
Charakteryzują się bardzo zróżnicowaną rzeźbą, dużą różnorodnością rodzajów skał i dużą różnicą wysokości.
Niewątpliwie jest to obszar, na którego bogactwo składają się warunki naturalne, niezwykłe zjawiska geologiczne, różnorodne krajobrazy i świat przyrody. Na szczególną uwagę zasługą wodospady przyczyniające się do zróżnicowania krajobrazu ze względu na rzeźbienie skał o różnej odporności
.