biała tacka na akcesoria łazienkowe, taca dekoracyjna z kamienia naturalnego, taca z białego marmuru

Taca z marmuru jest praktycznym dodatkiem, chroniącym blat przed zabrudzeniem i pełniącym funkcję dekoracyjną. Dopełnia strefę umywalki, szczególnie wykonanej z tego samego kamienia. Sprawdza się tak samo dobrze, jako podstawka pod dozownik do mydła, czy miejsce na niewielki ręcznik dla gości albo pod dekoracje. Biały marmur, z którego ją wykonano, jest skałą elegancką a zarazem trwałą i wytrzymałą jako materiał. Efektowny ton bieli subtelnie przechodzi w odcienie szarości, tworząc wielowymiarową teksturę. 

Wymiary (długość x szerokość x wysokość):
250 x 200 x 10

Rekomendujemy w zestawie
z innymi akcesoriami marki AD

Biały marmur komponuje się z drewnem, sprawdzi się w  klasycznych aranżacjach, harmonijnych białych łazienkach, które potrzebują subtelnego przełamania kolorystycznego oraz np. w bardziej wyrazistym stylu black&white. Jak wszystkie produkty AD, także i taca z kamienia, jest doskonałym sąsiadem dla żywych roślin. Jednak jej podstawowymi funkcjami jest oczywiście ochrona blatu oraz podkreślenie eleganckiej aranżacji strefy umywalki.

umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Biel i drewno jest idealnym połączeniem w łazience. Razem tworzą przytulną i jasna atmosferę we wnętrzu. Taca dopełnia strefę umywalki także wykonanej z marmuru.
okrągła umywalka z białego marmuru, elegancka nablatowa umywalka z kamienia naturalnego, nowoczesne wyposażenie łazienki
Aranżacja oparta na grze geometrycznych kształtów, z wykorzystaniem podświetlenia i asymetrii robi wrażenie tak samo, jak piękny biały marmur!
strefa umywalki z akcesoriami i marmurową umywalką, szare akcesoria łazienkowe z kamienia, kamienna umywalka nablatowa
Szara taca idealnie dopełnia wyposażenie blatu zarówno pod kątem użyteczności, jak i walorów estetycznych. Jest harmonijnie i elegancko!
umywalka z szarego marmuru na planie koła z ckołem, szara umywalka z kamienia naturalnego, marmurowa ergonomiczna umywalka
Stylowa a zarazem praktyczna strefa umywalki, która ma wszystko, co niezbędne dla codziennej higieny, przy tym wykonana z wysokiej jakości materiałów.
czarne akcesoria łazienkowe z granitu, granitowa umywalka
Minimalistyczna strefa umywalki, ale zachowująca nowoczesny i wyrazisty charakter m.in. dzięki czarnym akcesoriom na blacie. Jest elegancko i praktycznie!
czarna umywalka granitowa, nablatowa umywalka z czarnego kamienia naturalnego
Vintage w nowoczesnym wydaniu to także styl, do którego znajduje zastosowanie taca na akcesoria oraz elegancki czarny granit, z jakiego ją wykonano!

SUDETY są 300-kilometrowym łańcuchem górskim, położonym w Polsce, Czechach i Niemczech.
Charakteryzują się bardzo zróżnicowaną rzeźbą, dużą różnorodnością rodzajów skał i dużą różnicą wysokości.
Niewątpliwie jest to obszar, na którego bogactwo składają się warunki naturalne, niezwykłe zjawiska geologiczne, różnorodne krajobrazy i świat przyrody. Na szczególną uwagę zasługą wodospady przyczyniające się do zróżnicowania krajobrazu ze względu na rzeźbienie skał o różnej odporności
.