szczotka wc z szarego marmuru, kamienna szczotka do wc

Marmur w naturalnych odcieniach szarości sprawdzi się w łazience ze względu na wytrzymałość i odporność na częste działanie wody. Dzięki prostym zabiegom pielęgnacyjnym, piękno kamienia będzie trwało przez wiele lat. Cechuje go subtelna mieszanka minerałów – szarości i beży przez co przyciąga wzrok i stanowi niewątpliwie ozdobę każdej łazienki.

Te wszystkie walory ma szczotka do WC marki AD. Ponadto dopełnia całość wnętrza swą elegancją i prostotą.

Wymiary (długość x szerokość x wysokość):
140 x 85/105 x 400 mm

Rekomendujemy w zestawie
z innymi akcesoriami marki AD!
szczotka wc z szarego marmuru, kamienna szczotka do wc

Szczotka do WC nie powinna być elementem traktowanym po macoszemu. Zwykle jest widoczna w całości aranżacji, ale co ważniejsze – jest jednym z najczęściej używanych akcesoriów łazienkowych! Stąd wybór produktu z wysokiej klasy trwałego materiału jest strzałem w 10. 

Kupując główne elementy wyposażenia łazienki, jak wanny, czy umywalki, pojawia się kłopot ze skompletowaniem akcesoriów i dodatków – oferta jest ogromna i nie wszystkie materiały do siebie pasują. Stąd pomysł marki AD, by akcesoria łazienkowe idealnie współgrały z umywalkami, tworząc tym samym komplementarną łazienkę. Wykonane z tego samego materiału, już wielokrotnie okazały się doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym w nowoczesnym wnętrzu.

Szczotka do WC wykonana ręką rzemieślnika gładka powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości i zdecydowanie dodaje jakości w otoczeniu miski WC.

czarna szczotka do wc, aranżacja toalety w łazience
Czarny granit - elegancki zawsze i wszędzie, podkresla charakter nawet najmniejszej wnęki wraz z dodatkami tworząc kompletną całość.
szczotka wc z białego marmuru, umywalka z białego marmuru, akcesoria łazienkowe z białego marmuru
Klasyczna biel z piękną teksturą rozjaśnia wnętrze, dodaje mu elegancji, tworząc harmonię i szyk nie tylko minimalistycznego wnętrza...

HIMALAJE to najwyższy łańcuch górski na Ziemi leżący w południowej Azji.
Ma ponad 2,5 tys. km długości i około 250 km szerokości.
Rozciąga się na terenach należących do 
PakistanuIndiiChin (Tybetu), Nepalu i Bhutanu. Słynie przede wszystkim z ośmiotysięczników, których znajduje się aż 10 z 14 na całym świecie.
W paśmie Himalajów, w Nepalu, znajduje się jedno z najwyżej położonych jezior na świecie –  Tilicho.
Jest ono na wysokości 4919 mnp.p.m. Jesienią 2007 roku 
Tomasz Witkowski wraz z towarzyszącym mu członkiem wyprawy zeszli na głębokość 30 m poniżej lustra wody. Tym samym pobili rekord świata w głębokości nurkowania na wysokości zbliżonej do 5000 m n.p.m.