czarna szczotka do WC, kamienna szczotka do WC, szczotka do wc z czarnego granitu

Granit – szlachetny materiał o niezwykłej odporności oraz niskiej nasiąkliwości, dzięki czemu sprawdza się w łazience. Jego cechą charakterystyczną są zatopione w czarnej strukturze minerały m.in. w odcieniach szarości, złota, srebra, opalizującej czerni.  

Ta imponująca tekstura dodaje wnętrzu unikatowości. Szczotka do WC z takiego kamienia naturalnego dopełnia wnętrze łazienki, podkreśla jej charakter i pasuje do wielu nowoczesnych stylów.

Wymiary (długość x szerokość x wysokość):
140 x 85/105 x 400 mm

Rekomendujemy w zestawie
z innymi akcesoriami marki AD!
czarna szczotka do wc, aranżacja toalety w łazience

Kamienna szczotka do WC wykonana z czarnego granitu to nietuzinkowy pomysł, by wykorzystać wysokiej klasy materiał także w sąsiedztwie miski WC. Dbałość o szczegóły, jest sekretem sukcesu pięknego, idealnie wystylizowanego wnętrza, które zachwyci niejedną osobę. Kamień nada łazience efektowny look.

Kupując główne elementy wyposażenia łazienki, jak wanny, czy umywalki, pojawia się kłopot ze skompletowaniem akcesoriów i dodatków – oferta jest ogromna i nie wszystkie materiały do siebie pasują. Stąd pomysł marki AD, by akcesoria łazienkowe idealnie współgrały z umywalkami, tworząc tym samym komplementarną łazienkę. Wykonane z tego samego materiału, już wielokrotnie okazały się doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym w nowoczesnym wnętrzu.

szczotka wc z białego marmuru, umywalka z białego marmuru, akcesoria łazienkowe z białego marmuru
Klasyczna biel z piękną teksturą rozjaśnia wnętrze, dodaje mu elegancji, tworząc harmonię i szyk nie tylko minimalistycznego wnętrza...
szczotka wc z szarego marmuru, kamienna szczotka do wc
Szary mamrmur w otoczeniu kamienia i innych naturalnych elementów sprawdza się znakomicie, komponuje się idealnie, szczególnie w otwartej przestrzeni.

HIMALAJE to najwyższy łańcuch górski na Ziemi leżący w południowej Azji.
Ma ponad 2,5 tys. km długości i około 250 km szerokości.
Rozciąga się na terenach należących do 
PakistanuIndiiChin (Tybetu), Nepalu i Bhutanu. Słynie przede wszystkim z ośmiotysięczników, których znajduje się aż 10 z 14 na całym świecie.
W paśmie Himalajów, w Nepalu, znajduje się jedno z najwyżej położonych jezior na świecie –  Tilicho.
Jest ono na wysokości 4919 mnp.p.m. Jesienią 2007 roku 
Tomasz Witkowski wraz z towarzyszącym mu członkiem wyprawy zeszli na głębokość 30 m poniżej lustra wody. Tym samym pobili rekord świata w głębokości nurkowania na wysokości zbliżonej do 5000 m n.p.m.