biała szczotka do wc wykonana z kamienia naturalnego, szczotka wc z białego granitu

Biały marmur to trwały i doceniany od stuleci surowiec. Jego niezaprzeczalny urok wynika z delikatnego użylenia w kolorze szarości sprawiającego, że kamień ma wielowymiarowy charakter. Białe tło podkreśla popielate niuanse tworząc idealne połączenie .

Szczotka z białego marmuru do WC jest eleganckim i dyskretnym uzupełnieniem w łazience jako całości, co przekłada się na efekt we wnętrzu, jego spójność i komplementarność.

Wymiary (długość x szerokość x wysokość):
140 x 85/105 x 400 mm

Rekomendujemy w zestawie
z innymi akcesoriami marki AD!
szczotka wc z białego marmuru, umywalka z białego marmuru, akcesoria łazienkowe z białego marmuru

Kamienna szczotka do WC jest elementem niezbędnym w łazience. Wybór produktu z wysokiej klasy kamienia, dodaje całości wnętrza stosownego szyku, harmonizuje je i podkreśla unikalny styl. Prosty design docenia się na całym świecie. Atutem szczotki AD jest łatwość w utrzymaniu akcesorium w czystości.

Kupując główne elementy wyposażenia łazienki, jak wanny, czy umywalki, pojawia się kłopot ze skompletowaniem akcesoriów i dodatków – oferta jest ogromna i nie wszystkie materiały do siebie pasują. Stąd pomysł marki AD, by akcesoria łazienkowe idealnie współgrały z umywalkami, tworząc tym samym komplementarną łazienkę. Wykonane z tego samego materiału, już wielokrotnie okazały się doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym w nowoczesnym wnętrzu.

szczotka wc z szarego marmuru, kamienna szczotka do wc
Szary mamrmur w otoczeniu kamienia i innych naturalnych elementów sprawdza się znakomicie, komponuje się idealnie, szczególnie w otwartej przestrzeni.
czarna szczotka do wc, aranżacja toalety w łazience
Czarny granit - elegancki zawsze i wszędzie, podkresla charakter nawet najmniejszej wnęki wraz z dodatkami tworząc kompletną całość.

HIMALAJE to najwyższy łańcuch górski na Ziemi leżący w południowej Azji.
Ma ponad 2,5 tys. km długości i około 250 km szerokości.
Rozciąga się na terenach należących do 
PakistanuIndiiChin (Tybetu), Nepalu i Bhutanu. Słynie przede wszystkim z ośmiotysięczników, których znajduje się aż 10 z 14 na całym świecie.
W paśmie Himalajów, w Nepalu, znajduje się jedno z najwyżej położonych jezior na świecie –  Tilicho.
Jest ono na wysokości 4919 mnp.p.m. Jesienią 2007 roku 
Tomasz Witkowski wraz z towarzyszącym mu członkiem wyprawy zeszli na głębokość 30 m poniżej lustra wody. Tym samym pobili rekord świata w głębokości nurkowania na wysokości zbliżonej do 5000 m n.p.m.