ZACHWYCAJĄCE JAK GÓRY

Akcesoria łazienkowe
z kamienia naturalnego

Wykonane są z marmuru i granitu. Nowoczesne i minimalistyczne, zawdzięczające naturze i rzemieślnikom swój unikalny look. Buduje spójną strefę w łazience wraz z umywalką nablatową AD. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze nabierze charakteru i zarazem stanie się kompletne, stylowe a one same pozwolą na utrzymanie porządku. Przypominają ulubioną biżuterię, są użyteczne, ale i zachwycają nietuzinkowością. Dostępne w wielu kolorach i kształtach sprawdzą się w każdym stylu.

Marmur i granit – najszlachetniejsze wzory w litej skale ze wszystkich stworzonych przez Matkę Naturę. Kamień – twardy, trwały, solidny materiał na lata. AD do strefy umywalki rekomenduje także elementy drewna i żywe rośliny. Kamień naturalny potrafi wiele zmienić!

Akcesoria z kamienia doskonałej jakości

Naturalny kamień to materiał idealny do łazienki, co udowadnia sukces naszych umywalek! Akcesoria łazienkowe są od nich produktami młodszymi, ale już zyskują swoich zwolenników w gronie architektów, projektantów i Klientów, szczególnie tych, którzy cenią obecność natury w aranżowanych wnętrzach…

Akcesoria łazienkowe pełniące role porządkujące, dekoracyjne, ale także harmonizujące otoczenie. Natura jest bardzo zróżnicowana, ale gdziekolwiek nie spojrzeć, wszędzie tam, gdzie jest nienaruszona przez działania inne, niż jej własna siła – pozostaje środowiskiem spójnym wizualnie i biologicznie. Stąd akcesoria AD z kamienia naturalnego maja nazwy pasm górskich. Podobnie, jak w górach jest mnóstwo różnych magicznie połączonych elementów, tak minerały w strukturze kamienia tworzą niesamowite wzory. Podobnie, jak szczyty robią wrażenie w swoim otoczeniu, tak samo każde akcesoriów, czy to taca, szczotka, czy dozownik do mydła, są istotnymi częściami aranżacji łazienki, tworzącymi kompletną  całość.

Strefa z umywalką z kamienia uzupełniona o dozownik do mydła, czy tacę, z tego samego materiału tworzą szyk i harmonię wnętrza, jednocześnie podkreślając wybrany styl aranżacji i jej kolorystykę. Można pójść krok dalej i zadbać o kompletność całej łazienki – wybierając szczotki do WC. Natura jest piękna i funkcjonalna na stworzonym przez siebie terenie. Dokładnie tak samo marka AD widzi nowoczesne łazienki, naturalnie!