ad-ad-1

AD naturalnie powstało z miłości do natury

oraz z zamiłowania do designerskich przedmiotów z naturalnych materiałów, do rzemiosła, którym interesowałem się od najmłodszych lat.

Po latach pracy w korporacji podjąłem decyzję diametralnie zmieniającą moje życie zawodowe. Postanowiłem zająć się tym, co kocham, co jest moją pasją. Stąd pomysł wprowadzenia na polski rynek przedmiotów unikatowych i przy tym efektownych m.in. umywalek z kamienia naturalnego.

Wykonywane ręcznie, z pieczołowitością, przez doświadczonych rzemieślników, są przedmiotami, obok których nie da się przejść obojętnie.  

Adrian Breś twórca marki AD

Naturalnie z myślą o designie

Marka AD powstała z myślą o osobach, które lubią naturalne materiały,  cenią doskonały design daleki od sztampy, dbają o zdrowy styl życia w otoczeniu natury. Dzięki kamiennym elementom łazienka nabierze niepowtarzalnego stylu, stanie się zacisznym, relaksującym miejscem.  Będzie bliżej natury…

Naturalne inspiracje

Produkty, które oferujemy nie są bezimienne. Każdy model umywalki czy wanny ma własną nazwę. I nie jest ona przypadkowa – inspiracją była oczywiście natura, a dokładnie lodowce i wulkany. Stąd jest u nas Presena czy Etna.

Szukasz naturalnych pięknych przedmiotów?

AD naturalnie jest dla Ciebie!

Stawiamy na unikatowe produkty, wyróżniające się jakością, designem i funkcjonalnością. Pragniemy zaoferować produkty oryginalne i dalekie od marketowych standardów, takie, które są bliżej natury.

Stąd pomysł na wprowadzenie na polski rynek umywalek z kamienia naturalnego. Produkty najwyższej jakości, ręcznie wykonywane, pozwalają wprowadzić do łazienki harmonię i spokój natury.

Oferta jest uzupełniona o wanny wolnostojące z akrylu oraz dodatki łazienkowe z kamienia naturalnego.

AD naturalnie dla natury

Jako firma dbająca o ekologię świętujemy Dzień Drzewa, który w Polsce jest obchodzony 10 października. Dążymy do tego, by tradycją wśród pracowników naszej firmy stało się coroczne sadzenie drzew. Oczywiście dostarczeniem sadzonek i szpadli zajmiemy się sami, ale przyjemność zasadzenia nowej rośliny pozostawimy wszystkim chętnym. Naturalnie!

Kochasz ciepło drewna i chłód kamienia?
AD naturalnie jest dla Ciebie!!!

Wprowadź naturę do swojej łazienki