szara umywalka z kamienia naturalnego, marmurowa ergonomiczna umywalka

oraz z zamiłowania do designerskich przedmiotów z naturalnych materiałów, do rzemiosła, którym interesowałem się od najmłodszych lat.

Po latach pracy w korporacji podjąłem decyzję diametralnie zmieniającą moje życie zawodowe. Postanowiłem zająć się tym, co kocham, co jest moją pasją. Stąd pomysł wprowadzenia na polski rynek przedmiotów unikatowych i efektownych m.in. umywalek z kamienia naturalnego. Wykonywane ręcznie, z pieczołowitością, przez doświadczonych rzemieślników, są przedmiotami nie pozostawiającymi obojętnym.  

Adrian Breś twórca marki AD

W DNA marki AD wpisana jest natura. Ona stanowi źródło inspiracji, dlatego każdy produkt powstaje z myślą o osobach lubiących naturalne materiały,  ceniących doskonały design daleki od sztampy, dbających o zdrowy styl życia w otoczeniu natury. Stąd wybór kamienia naturalnego, jako surowca, z którego powstają umywalki AD.

Dzięki kamiennym elementom łazienka nabierze niepowtarzalnego stylu, stanie się zacisznym, relaksującym miejscem – będzie bliżej natury…

czarna umywalka granitowa, nablatowa umywalka z czarnego kamienia naturalnego
akrylowa wanna z profilowanym oparciem, biała wanna z wytrzymałego akrylu, nowoczesna wanna monolityczna

Produkty, które oferujemy nie są bezimienne. Każdy model umywalki czy wanny ma własną nieprzypadkową nazwę. Inspiracją była tu oczywiście natura, a dokładnie lodowce i wulkany. Stąd jest u nas Presena czy Etna.

Przyroda to kolor, tekstura i struktura, którą doświadczeni fachowcy zamieniają w efektowne elementy wyposażenia nowoczesnej łazienki. Dzięki temu każdy ich użytkownik może cieszyć oko organiczną formą, czy splotem mineralnych żył zaklętym w kamieniu.

Obróbka naturalnych materiałów prowadzi do uzyskania stylowych minimalistycznych brył umywalek i akcesoriów. Natomiast organiczne linie i kształty wanien także mają swoje źródło w formach znanych z natury.

AD naturalnie jest dla Ciebie!

Stawiamy na unikatowe produkty, wyróżniające się jakością, designem i funkcjonalnością. Stąd pomysł na wprowadzenie na polski rynek umywalek z kamienia naturalnego. Produkty ręcznie wykonywane z trwałego pięknego marmuru i wytrzymałego eleganckiego granitu, pozwalają wprowadzić do łazienki harmonię i spokój natury.

Oferta jest uzupełniona o wanny wolnostojące z akrylu oraz dodatki łazienkowe z kamienia naturalnego.

umywalka o organicznym kształcie, umywalka z czarnego granitu, umywalka z kamienia
szare umywalki nablatowe s trefie dla dwojga, w otoczeniu roślin i na kamiennym blacie

Uwielbiamy przyrodę, jej niepowtarzalność, jakość i przyjemność obcowania z nią. Chcąc zadbać o jakość naszego życia dołączyliśmy do programu posadzimy.pl. Każdy zakupiony produkt marki AD wspiera akcję sadzenia drzew. Wspólnie stworzymy wyjątkowy las!

Jako firma dbająca o ekologię świętujemy Dzień Drzewa, który w Polsce jest obchodzony 10 października. Dążymy do tego, by tradycją wśród pracowników naszej firmy stało się coroczne sadzenie drzew. Oczywiście dostarczeniem sadzonek i szpadli zajmiemy się sami, ale przyjemność zasadzenia nowej rośliny pozostawimy wszystkim chętnym. Naturalnie!